افزایش بزرگ به مشورت پزشک آنلاین در طول coronavirus مستند

توسط سرپرستان

دهلی نو: اتحادیه وزارت بهداشت تا به حال در مارس 27 خواست مردم را به استفاده از خدمات پزشکی از راه دور در حال انجام lockdown. پس از مشورت پزشک آنلاین نشان داده است یک افزایش بزرگ در حدود 60 درصد است.

Lybrate یک جمله بهداشت و سلامتی, برنامه, گفت:, آن را شاهد بیش از 60 درصد افزایش در مشاوره با پزشک در پلت فرم های خود را در زمینه مستند در سراسر کشور در حساب از coronavirus بحران.

“این بسیار قابل تحسین است که مردم به ماندن در داخل خانه و تبدیل به مشورت پزشک آنلاین سیستم عامل خود را برای بهداشت و درمان نیاز دارد. مردم می توانند با مشورت پزشکان در بهداشت و سلامتی برنامه در سراسر تخصص اجازه بيمارستان حضور جدی تر بیماران” Saurabh Arora, موسس و مدیر عامل شرکت از ALybrate گفت: سرپرستان.

یکی دیگر از آنلاین پزشکی از راه دور پلت فرم mfine نیز دیده می شود تعدادی از بیماران در حال رشد چهار برابر و صدها نفر از پرس و جو از بیمارستان میان مستند.

“پیش از آن وجود دارد یک منطقه خاکستری در اطراف پزشکی از راه دور. در غیاب سیاست برخی از متخصصان مراقبت های بهداشتی بودند نگران در مورد پزشکی از راه دور. این قوانین به ما کمک زیادی به روشن شدن تمام شک و تردید” mfine مؤسسین Ashutosh Lawania گفت: سرپرستان.

“پیش از آن ما تا به حال سوال از پزشکان وجود دارد که آیا یک خطر انجام راه دور. در حال حاضر ما نمی خواهد که این سوالات است.”

هندی انجمن پزشکی نیز مورد ستایش قرار داد این ایده از پزشکی از راه دور پیشنهاد شده توسط دولت است. IMA رئیس جمهور دکتر راجان شارما گفت: سرپرستان: “ما یک بدن بیش از 3.5 لاخ پزشکان و ملت ما در بحران است. ما در حال حاضر ارائه مشاوره رایگان بیش تلفن به بیماران در مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت و فشار خون بیماران شیمی درمانی و یا طولانی مدت بیماری است.”

او گفت: بسیاری از پزشکان در حال ارائه مشاوره و داروها در خیریه اساس در کشورهای مختلف است.

“در اين HQ نیز آغاز شده 24X7 COVID خط تلفن برای عموم و در حال حاضر ما در حال شروع روانی تلفنی برای عموم پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی” شارما گفت.

در هند OPD خدمات بیمارستان ها شده اند به حالت تعلیق در تلاش برای شکستن زنجیره انتقال COVID-19. به عنوان در چهارشنبه 1,637 موارد coronavirus از جمله 1,466 فعال موارد و 38 تلفات گزارش شده در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>