بایدن فوق العاده PAC آگهی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از شکست در دست زدن به کروناویروس

فوق العاده PAC آگهی 2020 حمایت از نامزد ریاست جمهوری جو بایدن متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شکست در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

هفت رقم, آگهی های ایجاد شده توسط نرم افزار-بایدن متحد کردن کشور تایید شده را گزارش اجرا در سراسر کشور در انتخاب پخش و کابل برنامه های به جز فاکس نیوز. “بحران در می آید” مورد بحث و بررسی بحران های گذشته که ایالات متحده با تجربه ارجاع چگونه سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, جورج دبلیو بوش و رونالد ریگان رفتار آنها.

“بحران می آید به هر ریاست جمهوری — ما آنها را سرزنش نیست که” تبلیغ گفت. “آنچه مهم است این است که چگونه آنها آن را اداره کند.” (مرتبط: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نگه می دارد و هل دادن اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس. در اینجا 5 نمونه)

تماشا کنید:

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد نمی coronavirus اما او کسی است که به نام جعل که حذف همه گیر تیم پاسخ و که اجازه دهید این ویروس گسترش بدون کنترل در سراسر امریکا” تبلیغ ادامه داد. “بحران می آید به هر رئیس جمهور — این یک شکست خورده است.”

آگهی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تماس با “جعل” در coronavirus یک افشا ادعا شده است که بسیار مورد مناقشه پس از POTUS در مقایسه دموکراتیک انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس به دموکراتیک تلاش برای استیضاح او.

“این جدید خود را جعل” رئیس جمهور گفت:.

آگهی اجتناب به طور مستقیم گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus جعل یک ادعای نادرست که Politifact دارای “نادرست” و بایدن خود را گسترش یافته است.

“بحران در می آید” متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از بین بردن همه گیر تیم پاسخ — یک ادعا است که تاریخ به عنوان درست است اما همچنین اختلاف میان سابق شورای امنیت ملی اعضای.

سابق شورای امنیت ملی مدیر بث کامرون گفت: در واشنگتن پست op-ed که تهمت بسته دفتر بی ارزش اما سابق شورای امنیت ملی, مدیر ارشد, برای مقابله با تکثير و biodefense تیم موریسون پیشنهاد کامرون استدلال دموکراتیک سیاسی روایت است.

“درست است که برگ برنده دولت دیده می شود مناسب برای کوچک شدن امنیت ملی کارکنان. اما نفخ رخ داده است که تحت دولت قبلی به وضوح نیاز به یک اصلاح” او ادامه داد.

“یک چنین حرکت در شورای امنیت ملی بود و برای ایجاد counterproliferation و biodefense اداره بود که در نتیجه تحکیم سه معاونت به یکی از داده های آشکار همپوشانی بین کنترل تسلیحات و منع گسترش سلاح های کشتار جمعی و تروریسم و سلامت جهانی و biodefense,” سابق شورای امنیت ملی, مدیر ارشد, نوشته واشنگتن پست, op-ed.

وی افزود: “این است که این سازماندهی مجدد است که منتقدان باید غلط و یا عمدا تحریف. اگر هر چیزی در ترکیب ریاست قوی تر بود چون مربوط به تخصص می تواند commingled.”

این آگهی همچنین گفت: رئیس جمهور است “اجازه دهید این ویروس گسترش بدون کنترل در سراسر امریکا است.” اما بایدن خود در پاسخ به همه گیر است برای تشویق آمریکایی ها به “گوش دادن به پزشکان است.”

“گوش دادن به آنچه آنها می گویند” بایدن گفت: روز شنبه در ‘،’ “من می خواهم با احترام نشان می دهد که شما باید دکتر [آنتونی] Fauci در بسیاری از رئیس جمهور و یا هر کسی که یک متخصص مانند Fauci — تخمگذار کردن دقیقا چه می گذرد.”

دکتر Fauci ستایش است تهمت و دولت را از دست داده و coronavirus بحران در موارد متعدد خواستار تهمت و دولت هر دو “بسیار مثبت” و “چند وجهی است.” (مرتبط: Dr. Anthony Fauci افسردگی آب سرد در رسانه ها ضد مغلوب ساختن پیشی جستن روایت)

تماشا کنید:

“آنچه رئیس جمهور در تلاش است تا انجام دهید این است که به تعادل مسائل بهداشتی با این واقعیت است که این است که با داشتن تاثیر زیادی بر روی اقتصاد کشور است که در واقع ممکن است به طور غیر مستقیم حتی باعث یک مقدار قابل توجهی از آسیب و عدم حتی سلامت حکیم” Fauci گفت: در طول یک شنبه interivew در WMAL را “صبح در بازار” با مریم والتر و وینس Coglianese.

وی افزود: “بنابراین آن را یک عمل تعادل ظریف که رئیس جمهور در تلاش است تا آن را به سمت راست و ما بسیار بحث شدید در حال حاضر در مورد آنچه که مناسب ترین زمانی است و اگر ما آن را تغییر دهید, چگونه ما آن را تغییر دهید.”

متحد کردن کشور تایید شده نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>