بایدن شروع می شود Coronavirus محور بحث را با یک سرفه

2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن آغاز شده coronavirus محور مناظره یکشنبه شب با سرفه.

معاون سابق رئیس جمهور پیوست 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز در واشنگتن برای یک بحث دموکراتیک تا حد زیادی متمرکز بر coronavirus به عنوان ایالات متحده هایش با در سراسر جهان همه گیر.

پرسید که چه او می گفت به آمریکایی ها “که در حال مقابله با این واقعیت جدید” بایدن در پاسخ گفت: “اول از همه قلب من می رود به کسانی که” و سرفه قبل از ادامه “که در حال حاضر از دست کسی یا کسانی که رنج می برند از ویروس.(مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی به عنوان شیوع کروناویروس رشد می کند)

“این است که بزرگتر از هر یک از ما می شود.” “تیاو یک ملی تجمع به همه با هم حرکت می کند. و من در جزئیات آنچه که من انجام خواهد شد و من رئیس جمهور امروز. رفتن به JoeBiden.com. من آن را گذاشته قابل توجهی در جزئیات است.”

این بحث دموکراتیک می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی به عنوان coronavirus شیوع گسترش در سراسر ایالات متحده است.

تماشا کنید:

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de