بایدن Punts آبرامز به عنوان Veep انتخاب کنید پس از O’donnell از او می پرسد به اعلام

MSNBC را لارنس o’donnell خواسته سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اگر او تا به حال “یک اطلاعیه برای ایجاد” روز شنبه در خصوص سابق دموکراتیک گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز اما بایدن را طعمه.

بایدن و آبرامز به نظر می رسد با هم در MSNBC را “آخرین کلمه با لارنس o’donnell” به صحبت در مورد رمان coronavirus و 2020 انتخابات ریاست جمهوری. دوشنبه نخستین بار بایدن و آبرامز با هم بودند در تلویزیون o’donnell اشاره کرد.

ظاهر باعث برخی به تعجب می کنم اگر بایدن که وعده داده است برای انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا را اعلام آبرامز به عنوان انتخاب خود را. O’donnell به نظر می رسد تعجب از این نیز اشاره کرد که بایدن خودش خواسته بود برای او به نظر می رسد نشان می دهد با او.

من می خواهم برای شروع این کار را با یک سوال به جو بایدن به دلیل استیسی آبرامز است که در اینجا به دلیل جو بایدن دعوت استیسی آبرامز به اینجا. یکnd, پس, آقای, معاون رئیس جمهور, آیا شما یک اعلان را؟” O’donnell پرسید. این است که استماع? وجود دارد – به چه دلیل است که شما تصمیم, ‘زمان آن را برای من در تلویزیون با استیسی آبرامز?'”

بایدن ستایش آبرامز در پاسخ او اما اعلام نشده است او را به عنوان همسر در حال اجرا. (مرتبط: Stacey آبرامز می گوید او خواهد بود “عالی, همسر در حال اجرا’ جو بایدن)

تماشا کنید:

چون استیسی آبرامز انجام داده بیشتر به مقابله با این عادلانه رای و مطمئن شوید که وجود دارد این است که عادلانه رای نسبت به کسی و او را یک ظرفیت بزرگ برای توضیح همه چیز و طرح دقیقا به همین دلیل جاوا باشد بنابراین بسیار مهم در این انتخابات” بایدن توضیح داد. این رئیس جمهور گفت: در حال حاضر زمانی که آنها را در بسته محرک کنگره اول گذشت پول برای ارائه پست الکترونیکی-در آراء او در حال حاضر گفت: من این نیست که اگر ما در انجام این کار هیچ حزب جمهوری خواه همیشه برنده یا چیزی به آن اثر است.”

“او را روشن ساخته است این است که یک مرد که گفت: او می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پست از اینکه قادر به ارائه برگه های رای من چیست. بنابراین استیسی می داند آنچه که او انجام می دهند و او را فوق العاده قادر به فرد است.”

بسیاری از زنان دیگر – از جمله آنهایی که متمایل به دموکرات انتخابات ریاست جمهوری – را تایید فرمودند.

آبرامز شده است تبادل خودش را به بایدن معاون رئیس جمهور. او در راه برگشت به این مفهوم در مصاحبه با سی ان ان, مه 6 با وجود شعار اعتبار خود را به تعداد زیادی از رسانه ها.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im