بایدن ارائه می دهد برنی ساندرز حامیان یک شاخه زیتون می گوید: “شما نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دادگاه تجدید نظر به سن. برنی ساندرز حامیان جمعه به انتخابات ریاست جمهوری پیش از انتخابات ماه نوامبر.

جنبش ساندرز کمک کرد ایجاد را تبدیل به یک ابزار ضروری برای کمک به تغییر در آینده بایدن نوشت: در یک رسانه ارسال شد که منتشر شده پس از سناتور خود کاهش یافته است کاخ سفید پیشنهاد. این شاخه زیتون نشان دهنده خروج از آنچه بایدن قبلا گفته شد در اصلی.

“و به شما هواداران من را همان تعهد: من شما را من می شنوم شما و من درک ضرورت آنچه در آن است ما را به انجام در این کشور” بایدن نوشت: اشاره به خود قسم خورده سوسیالیستی وفادار پایه. “من امیدوارم که شما به ما بپیوندید. شما بیش از خوش آمد. شما مورد نیاز است.”

وی افزود: “ما با هم خواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و هنگامی که ما انجام این کار, ما نه تنها سخت کار بازسازی این ملت — ما می خواهیم آن را تغییر دهد.” بایدن انتخاباتی و عملیاتی صرف بیشتر از مقدماتی حزب دموکرات انتقاد ساندرز خود را برای ایده های مترقی و اصلاحات اقتصادی است.

Democratic presidential hopeful Bernie Sanders walks to a Coronavirus Public Health Roundtable at the Westin Detroit Metropolitan Airport in Romulus, Michigan, on March 9, 2020. - The United States has recorded at least 22 deaths from the coronavirus and 607 confirmed cases, according to a Johns Hopkins tally. (Photo by JEFF KOWALSKY / AFP) (Photo by JEFF KOWALSKY/AFP via Getty Images)

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار برنی ساندرز پیاده روی به یک Coronavirus بهداشت عمومی میزگرد (عکس از جف KOWALSKY/خبرگزاری گتی ایماژ)

“تنها چیزی که تنها چیزی که بین ایالات متحده و پرتگاه است و حزب” دموکراتیک استراتژیست James Carville گفت: در MSNBC در ماه فوریه قبل از coronavirus همه گیر باعث بایدن و هر کس دیگری در این کشور است که توجه به منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش.

“که در آن است. اگر ما به راه حزب کارگر بریتانیا اگر ما معرفی جرمی Corbyn آن را به پایان روز … بنابراین من می ترسم به مرگ” گفت: Carville که به نام ساندرز سوسیالیستی در گذشته است. (مرتبط: برنی ساندرز قطره از دموکرات انتخابات ریاست جمهوری)

ساندرز از دست چندین اولیه متحده به بایدن قبل از سناتور ورمونت به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود. بایدن به راحتی برنده می سی سی پی در ایالت میسوری و میشیگان که ساندرز برنده در سال 2016. معاون سابق رئیس جمهور همچنین و بزرگ در سوپر شنبه.

بایدن در حال اجرا است تا اعداد در میان رای دهندگان مسن تر است اما عدم جذب تخیل از افراد جوان تر که رفتند به اوباما در سال 2008. عدم توانایی خود را به انرژی نسل هزاره و همسالان خود دور نمانده است در ساندرز اردوگاه.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de