بایدن به شوخی تماس دانشجو ‘دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” در نیوهمپشایر رویداد

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد به شوخی توهین یک نیوهمپشایر دانشجو یکشنبه در تماس تلفنی با او را یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” در همپتون ساحل رویداد.

بایدن بود که بنا به گزارش ها در پاسخ به یک سوال در مورد مبارزات انتخاباتی خود را عملکرد بدون زرق و برق در آیووا قفقاز و چگونه او برنامه ریزی شده برای ایجاد یک مسیر رو به جلو, به خصوص اگر او نمی بود به خوبی در نیوهمپشایر اولیه. (مرتبط: بایدن می گوید: از آن خواهد شد فوق العاده سخت تر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر برنی است نامزد)

زن معرفی خودش به عنوان “مدیسون” و گفت که او یک دانش آموز قبل از پرسیدن سوال خود را که به او هشدار داد ممکن است به نظر می رسد “چیست.” بایدن در پاسخ به سرعت از بین بردن ژاکت خود را به عنوان مخاطب خندید.

“یک زن جوان می پرسد بایدن ‘چگونه می توانم به شما توضیح عملکرد در آیووا و چرا باید رای دهندگان بر این باورند که شما می توانید برنده انتخابات?’ بایدن پاسخ: “شما تا به حال شده است برای یک جلسه?’ زن می گوید: بله. بایدن: “نه شما نیست. شما در حال دروغ گفتن سگ رو تسویه حساب, سرباز,'” جان بخش است.

نیویورک مجله اولیویا کتاب آن را شنیده و همچنین گفت که معاون رئیس جمهور سابق به نظر می رسید به شوخی. “من معتقدم که او پاسخ داد: در یک شوخی است: ‘شما در حال دروغ گفتن سگ رو تسویه حساب, سرباز,’???? که یک عبارت من تا کنون شنیده?????” او اضافه شده است.

کتاب به دنبال آن خواستار “بهترین توهین در تمام دوران است.”

یاهو! اخبار’ شارون Weinberger گفت که بایدن استفاده کرده بودند که خاص توهین قبل از اینکه معمولا در مورد جمهوری خواهان. “پس ظاهرا بایدن استفاده کرده است این سگ رو اسب سرباز’ عبارت قبل از, اما در مورد جمهوری خواهان. این گفته از یک فیلم که در آن یک رئیس می گوید John Wayne به نام: ‘این یک دروغ گفتن سگ رو تسویه حساب, سرباز,'” Weinberger توییتی اضافه کردن یک پرس و جو برای تایید. “با این حال نتوانسته اند که به منظور بررسی خط. هر John Wayne کارشناسان؟”

بایدن را با استفاده از خط — که خود او نسبت به ناشناس فیلم جان وین — در سال 2018 اظهارات حمله به داکوتای شمالی جمهوری خواه در کنگره کوین کرامر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر