بایدن و تاکنون چندین بار دستگیر شد و در آفریقای جنوبی در حالی که در تلاش برای دیدار نلسون ماندلا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گرفته شده برای توصیف خود قرار بازداشت در آفریقای جنوبی حداقل سه بار در دو هفته گذشته به عنوان او صحبت می کند به رای دهندگان و به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

بایدن بوده است و مدعی است که او دستگیر شد, آفریقای جنوبی به مقامات در حالی که او به دنبال به دیدار نلسون ماندلا در زندان نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

“در این روز از 30 سال پیش نلسون ماندلا راه می رفت خارج از زندان و وارد بحث در مورد آپارتاید” بایدن گفت: حامیان در کارولینای جنوبی در هفته گذشته با توجه به بار. “من تا به حال افتخار ملاقات با او را. من تا به حال این افتخار بزرگ را دستگیر شدن با ما U. N. سفیر در خیابان های سوتو در تلاش برای رسیدن به او را در Robbens جزیره است.” (مرتبط: بایدن قوانین دوره دوم اگر او از دست می دهد انرژی و حدت ذهنی’)

بایدن می شده اند یک سناتور دموکرات از ایالت دلاور در آن زمان و هر دستگیری احتمالا اشاره شده است در رسانه های ایالات متحده اما این بار هیچ پیدا نیست مراجع مربوطه در آن archives.

Democratic 2020 U.S. presidential candidate and former Vice President Joe Biden embraces a dog as he campaigns on the eve of the Nevada Caucus at Hyde Park Middle School in Las Vegas, Nevada Feb. 21, 2020. REUTERS/Patrick T. Fallon

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در آغوش یک سگ به عنوان او مبارزات در آستانه نوادا حزبی در هاید پارک مدرسه در لاس وگاس, نوادا, Feb. 21, 2020. رویترز/Patrick T. Fallon

معاون سابق رئیس جمهور نیز نمی استناد به دستگیری او در سال 2007 خاطرات زمان اشاره کرد.

سازمان ملل متحد سفیر با آنها بایدن مدعی شده اند دستگیر می گوید او را بازداشت آفریقای جنوبی به مقامات با بایدن. (مرتبط: جو بایدن دچار سردرگمی بیش از سخنان خود در آیووا سخنرانی)

اندرو جوان که همچنین به عنوان یک نماینده کنگره از گرجستان و شهردار آتلانتا بود که سفیر ایالات متحده در سازمان ملل از 1977-79. او گفت: این بار که از آن می شده اند بسیار بعید است برای آفریقای جنوبی به دستگیری یک سناتور ایالات متحده.

FILE PHOTO: Nelson Mandela reminisces with journalists by the pool at his former house at Victor Verster Prison in Paarl near Cape Town, South Africa, October 29, 1996. Tuesday marks the 30th aniversary of Mandela's release from the prison after serving 27 years in jail, on February 11, 1990. REUTERS/Mike Hutchings/File Photo

نلسون ماندلا reminisces با روزنامه نگاران توسط استخر در خانه سابق در ویکتور ورستر زندان در پارل در نزدیکی کیپ تاون, آفریقای جنوبی, Oct. 29 سال 1996. سهشنبه نشانه 30th بوده از آزادی ماندلا از زندان پس از گذراندن 27 سال در زندان در Fe. 11, 1990. REUTERS/Mike Hutchings/فایل عکس

“نه من هرگز دستگیر و من فکر نمی کنم او یا” جوان گفت: بار اضافه میکند: “در حال حاضر مردم بودند دستگیر کرد. من فکر نمی کنم وجود داشت همیشه یک وضعیت که در آن کنگره دستگیر شده بودند در آفریقای جنوبی است.”

بایدن وارد دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به عنوان روشن جلو-دونده اما مبارزات انتخاباتی خود شده است تحت الشعاع قرار, که مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز.

در کمپین محاکمه بایدن فراموش کرده است که دولت او در مبارزات انتخاباتی در, درگیر عصبانی درگیری با رای دهندگان بالقوه و شوخی به نام یک زن جوان یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.” دانش آموز بعد از توصیف بایدن این سخنان را به عنوان “بی مزه و بسیار غم انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>