بایدن نماینده نامزد می خواهد FBI به بررسی روزنامه نگاران که شکست تارا Reade داستان

بالقوه نماینده سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن روز شنبه گفت که اف بی آی باید بررسی روزنامه نگاران که شکست تارا Reade داستان.

Lindy Li شد در پاسخ به خبری که Reade سابق سنا aide که متهم بایدن از تجاوز جنسی اعتراف کرد که او با استفاده از اصطلاح “آزار و اذیت جنسی” در شکایت او می گوید که او واصل شده است. (مربوط به: ‘من نمی نیاز به یک سخنرانی’: Pelosi Scolds خبرنگار مقایسه بایدن اتهام به Kavanaugh)

Li ادعا کرد در یک صدای جیر جیر که Reade داستان بود “تقلب” و روزنامه نگاران مسئول برای رفتن پیش با داستان او شد و بخشی از آن “تقلب” را به عنوان به خوبی.

“در حال حاضر که تارا Reade داستان به طور کامل درون منفجر من امیدوارم که @FBI بررسی @NathanJRobinson @kthalps @ryangrim برای نقش خود را در این تقلب” لی توییتی اضافه کرد “تارا و یا هر آنچه که شما نام واقعی این است که شما باید به شدت آسیب واقعی #metoo بازماندگان #IBelieveBiden #IBelieveJoe #TaraReadeIsALiar.”

رهگیری را Ryan گریم در پاسخ به لی گفت که اگر چه Reade اعتراف کرد که او تا به حال نه با استفاده از کلمات خاص “آزار و اذیت جنسی” در شکایت او تا به حال توصیف یک تعامل است که می تواند به عنوان چنین تفسیر شده. “شاید تماس با پلیس برگشت و به آنها را به ایستادگی کردن در حال حاضر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im