بایدن کمپین را رد می کند تجاوز جنسی به اتهام

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین را رد اتهام جنسی علیه او دوشنبه آینده از مجلس سنا کارمند در سال 1993.

“زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعا می کند. ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست است” کیت Bedingfield معاون مدیر کمپین و ارتباطات مدیر بایدن کمپین در بیانیه ای گفت: به فاکس نیوز.

بایدن را متهم تارا Reade, متهم بایدن از دست زدن به او بوسه او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در تاریخ 2 مارس سال 2020 در دالاس تگزاس است. بایدن همچنان به مبارزات قبل از آینده سه شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری شرکت کنند ، (عکس توسط Ron جنکینز/گتی ایماژ)

Reade صحبت کردن در روز شنبه در مورد این اتهامات در یک مصاحبه با نویسنده و پادکست میزبان Kaite Halper. (مرتبط: جو بایدن متهم آزار جنسی کارمند سابق: ‘من نفوذ با انگشتان دست خود’)

“ما به تنهایی بودند و این عجیب ترین چیزی بود. وجود دارد هیچ, مانند, تبادل واقعا او فقط به حال من در مقابل دیوار” Reade گفت.

“دست خود را بر من و در زیر لباس های من. و سپس او رفت و او رفت و من دامن و سپس داخل آن را و او در من نفوذ با انگشتان دست خود را…و ام…او بوسیدن من در همان زمان بود و او گفت: چیزی به من” او همچنین گفت: Halper.

“او به پایان رسید انجام آنچه او انجام شده بود و من چگونه می توانم به عقب کشیده شد و او گفت:” بیا در من شنیده ام به شما دوست من.’ و آن عبارت با من ماند چون فکر کردم آنچه که من ممکن است گفته اند. و من نمی تواند به یاد داشته باشید دقیقا اگر او گفت: “من فکر می کردم و یا اگر” من شنیده ام.’ آن را مانند او در ضمنی که من این کار را انجام دادند.”

The Daily Caller رسیده به بایدن انتخاباتی در مورد اتهام شنبه و نمی دریافت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>