بهترین نویسنده فروش Clive Cussler مرده در 88

بهترین فروش آمریکایی ماجراجویی و هیجان انگیز نویسنده Clive Cussler گذشت دوشنبه در سن 88, نیویورک تایمز گزارش داد.

Cussler نویسنده و همکاری بیش از 80 کتاب و فروش بیش از 100 میلیون کتاب در سراسر جهان است که منتشر شده است در بیش از 40 زبان با توجه به نیویورک تایمز. او به نظر می رسد در نیویورک تایمز لیست پرفروش 17 بار در یک ردیف. “سلتیک امپراتوری” است Cussler تازه ترین کتاب منتشر شده در سال 2019.

Cussler متولد ایلینوی در سال 1931 و خدمت در نیروی هوایی در طول جنگ کره در نظر گرفتن نویسی و تبلیغات بر خود بازگشت. او به زودی تبدیل به یک برنده جایزه تولید کننده رادیو و تلویزیون آگهی های بازرگانی با توجه به نگهبان. او شروع به نوشتن رمان در سال 1965 و اولین کتاب خود را در دریای مدیترانه با جست و خیز, برجسته, ترین, معروف, ایجاد, درک پیت, یک زیراب اکسپلورر. او در ادامه به شامل پیت در 25 کتاب.

Cussler نیز تا به حال کتاب او اقتباس به فیلماز جمله “افزایش تایتانیک!” و “صحرا” دومی شامل Matthew McConaughey به عنوان شخصیت معروف پیت در فیلم 2005.

ساختمان موضوع دریایی اکتشاف Cussler موسس غیر انتفاعی ملی زیر آب و دریایی سازمان (NUMA) که تخصصی در کشف و حفاظت از کشتی های غرق شده و در سراسر بیش از 60 کشتی, سایت Pittsburgh Post-Gazette گزارش داد.

Cussler پسر خنجر یکی از سه Cussler و همسر اول خود باربارا شوالیه کودکان همكاري سه نفر از پدرش نهایی کتاب. پس از همسر اول خود باربارا گذشت Cussler ازدواج جانت Horvath با توجه به Pittsburgh Post-Gazette.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>