برنی جدیدترین کمپین مشاور می خواهد به لغو زندانها به نظر می رسد به شناور 9/11 Conspiracy Theory

دموکراتیک 2020 نامزد بهداشت ، برنی ساندرز استخدام فیلیپ Agnew به عنوان یک کمپین مشاور ترویج فردی که از شئونات زندانها و دارای سابقه ساخت التهابی نظرات.

Sanders مبارزات انتخاباتی در روز شنبه اعلام کرد که Agnew — که در حال حاضر در خدمت به عنوان یک کمپین قائم مقام — استخدام شده به عنوان یک مشاور ارشد. Agnew ویژه با این نسخهها کار به عنوان یک شرکت مدیر رویای مدافعان چپ های افراطی است که طرفداران برای لغو زندان و پایان سرمایه داری و پشتیبانی از باز کردن مرزها.

“من هیجان زده به استقبال فیلیپ به تیم ما” ساندرز گفت: در یک شنبه مطبوعاتی. “او یک استعداد سازمان و یکی از نسل او را مهم ترین صداها در مسائل مربوط به نژاد و بی عدالتی.”

“او ادامه خواهد داد و به من فشار و این جنبش به ارائه آنچه است که بدهکار به افرادی که هنوز به تجربه متقابل در این کشور” ساندرز ادامه داد.

Ethan Miller/Getty Images; Screenshot/MSNBC

اتان میلر/گتی ایماژ; تصویر/MSNBC

شکل گرفته در پس از عکسبرداری از Trayvon Martin, رویای مدافعان طرفداران برای تعدادی از چپ های پیشنهادی ویژه مربوط به مسائل است که بر مردم از رنگ.

“آزادی مقالات” بیانیه منتشر شده توسط این گروه ادعا می کند که پلیس و زندانها را در “عدالت است.” مانیفست نیز محکوم کشور را به سیستم سرمایه داری و ادعا کرد این مسئول عمده ثروت شکاف. رویای مدافعان نیز حمایت برای باز کردن مرزها. “شما می توانید تصور کنید در یک مرز-رایگان فردا ؟ این است آزادی از جنبش” گروه توییتی در ژوئن 2018.

یک Daily Caller, اخبار بنیاد تحقیقات کشف کردند که رویای مدافعان نه تنها پشتیبانی از ضد اسرائیل, تحریم محروم و تحریم (BDS) movement, اما آن را نیز بارها و بارها ترویج جبهه خلق برای آزادی فلسطین است که ایالات متحده تعیین شده سازمان تروریستی از سال 1997.

Agnew ساخته شده التهابی اظهارات در مورد 9/11 در گذشته و سرزنش “ایالات متحده مداخله در سیاست” برای حملات تروریستی است.

Tweet by Phillip Agnew

توییت فیلیپ Agnew (اسکرین شات).

“فردا امریکا به یاد روزی که او در خودش منحل و قانون اساسی او و او را کشته و خود شهروندان در نام پول” Agnew توییتی on Sep. 10, 2010, یک روز قبل از سالگرد 9/11. (مرتبط: خانه دموکرات بلوک قطعنامه در محکومیت برنی ساندرز ستایش از فیدل کاسترو)

Agnew ظاهرا برگزار شد التهابی نظرات در مورد 9/11 سال بعد. در سپتامبر. 11, 2016 او ارسال شده تصویر زیر در Instagram:

Agnew Instagram. Screen shot

Instagram ارسال توسط فیلیپ Agnew (اسکرین شات).

Sanders کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط DCNF.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im