عکس: فایل

برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه روز سه شنبه با توجه به ما شبکه, پیش بینی خروج رقبا از جمله حزب بی باک جو بایدن در پی خود را به عنوان او بنا به ادعای خود را به چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

Sanders, پرچم حامل برای حزب مترقی بال تا به حال 26 درصد از آرا با بسیاری از شمارش کامل در شمال شرقی ایالت که در آن او روت هیلاری کلینتون در سال 2016.

“اجازه بدهید از این فرصت برای تشکر از مردم نیوهمپشایر برای یک پیروزی بزرگ امشب” ساندرز گفت: تشویق هواداران پس از NBC و ABC به نام نتیجه را به نفع خود.

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” سناتور از همسایه ورمونت اضافه شده به عنوان افزایش سقف با فریاد حمایت طلبی برای عادلانه تر مالیات و اصلاح مراقبت های بهداشتی.

ایندیانا شهردار سابق پیت Buttigieg به پایان رسید در جایگاه دوم در 24 درصد به عنوان او آماده برای بیشتر میدانهای دشوار پیش رو در حالی که همکار میانه نسیم ctq حفظ اواخر موج به محل سوم در حدود 20 درصد است.

لیبرال الیزابت وارن به پایان رسید و در جایگاه چهارم در حدود نه درصد است.

“در حال حاضر ما کمپین حرکت به نوادا در ایالت کارولینای جنوبی به جوامع در سراسر کشور ما است. و ما خوش آمدید متحدان جدید برای جنبش ما در هر مرحله” Buttigieg گفت.

پس از ماه بالای بسته بایدن در حال حاضر اذعان او انتظار می رود برای انجام این کار به شدت در نیوهمپشایر به عنوان او را یک هفته زودتر در آیووا — و معاون سابق رئیس جمهور بدترین ترس شد و شروع به تحقق به عنوان او در حال ورشکستگی در پنجم با بیش از هشت درصد است.

عملکرد خواهد بود یک ضربه بدن به 77 ساله بایدن که موفق به تولید جمع آوری کمک اعداد و یا شور و شوق سطح رقبای خود را برای نقطه بالا در دموکراتیک بلیط.

کاخ سفید امیدوار شده بود به دنبال وضوح در گرانیت دولت پس از اولین-در-این-ملت آیووا تعداد تفویض را به هرج و مرج با سندرز و Buttigieg در نهایت ظهور گردن و گردن.

برای تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ و کلرادو سناتور مایکل بنت که به معنای مواجهه با واقعیت و رکوع و پس از آنها موفق به ایجاد یک تاثیر در روز سه شنبه.

“شما می دانید من ریاضی و روشن است امشب از اعداد است که ما در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه” یانگ گفت.

‘نه بسته شدن بل’

78-در سال ساندرز رفت و در این مسابقه به تازگی مسح ملی حزب سوسیالیست بود و انتظار می رود را به نفع خود, New Hampshire.

Buttigieg اردوگاه خواهد بود خوشحال با یک جامد نتیجه است که می تواند رای دهندگان در حصار با مقدار مورد نیاز اطمینان او پس از برنده دقت در آیووا.

افغانستان جانباز بیحال شدن در 10 درصد در آخرین نظر سنجی های ملی و ناچیز پشتیبانی در میان آفریقایی-آمریکایی ها در آینده متحده با بیشتر جمعیت های گوناگون است.

صاحب نظران بر این باورند حیاتی این حوزه شروع خواهد شد به یک نگاه جدی در Buttigieg مجازی و ناشناخته از یک سال پیش و پس از خود قابل توجه بالا-دو پس از اتمام در افتتاحیه مسابقات.

Klobuchar محبوبیت در نیوهمپشایر رسید و پس از یک قوی بحث در جمعه حرکت خود را پیش از وارن کارایی که انجام خواهد شد هیچ چیز برای احیای یک زخمی در مبارزات انتخاباتی.

“الیزابت وارن گاهی اوقات به عنوان Pocahontas است واقعا بد داشتن شب” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی با حدود نیمی از این تعداد به پایان رسید.

“من فکر می کنم او در حال ارسال سیگنال های که او می خواهد.”

وارن بستری MSNBC نتیجه ناامیدی بود اما اصرار داشت: “این است برای رفتن به یک اولیه روند.”

“سوال برای ما دموکرات ها این است که آیا آن خواهد بود یک مدت طولانی و تلخ تکرار مکررات از همان اختلافات در حزب ما و یا اینکه آیا ما می توانیم پیدا کردن یکی دیگر از راه” او گفت: بعد از آن.

بایدن ظاهرا از دیدن نوشتن بر روی دیوار لغو اولیه-شب حزب بود و در کارولینای جنوبی به عنوان نتایج در آمد.

“ما فقط شنیده ام از دو از 50 ایالت. دو نفر از آنها. نه همه ملت نه نیمی از ملت نه یک چهارم ملت” گفت: حامیان.

“در حال حاضر من از کجا آمده که زنگ باز و نه بسته شدن بل.”

‘تغییر چشمگیر’

روز آغاز شده بود در زیر نور بارش برف. رای دهندگان در پسران و دختران باشگاه در دولت سرمایه کنکورد دریافت برگه کاغذ و یا استفاده غرفه رای گیری curtained قرمز و سفید و آبی پلاستیکی یا رومیز رای گیری نقاط را به انتخاب خود.

مایک Schowalter یک زن 39 ساله محافظه کار گفت که او رای دادند ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی که منتقدان شکایت است که ارائه مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی و دیگر جارو ایده هایی که بیش از حد گران هستند.

“به نظر می رسد نوع از عجیب و غریب اما من فکر می کنم بسیاری از مسائل در کشور ما در حال حاضر کمی شکسته” Schowalter به خبرگزاری فرانسه گفت. “من فکر می کنم او ما را از صحبت کردن است.”

رو خود را قوی شروع ساندرز به عنوان دموکراتیک ملی حزب سوسیالیست با 25 درصد پشتیبانی با توجه به جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی که توصیف خود را افزایش به عنوان یک “تغییر چشمگیر.”

بایدن است skidded از 26 به 17 درصد حمایت از پایان ماه ژانویه است.

به طور قابل توجهی این نظرسنجی همچنین نشان داد که مایکل بلومبرگ میلیاردر بز به مقام سوم در 15 درصد — نشان می دهد ممکن است ناراحت زمانی که نیویورک شهردار سابق که پرش چهار نامزدی, مسابقات, پرتاب خود را به طور کامل به این مسابقه است.

رقابت برای پشتیبانی defecting از بایدن, عصر ایران است با تمرکز بر سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده آرا صرف یک رکورد 260 میلیون دلار از ثروت شخصی در مبارزات انتخاباتی خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su