به عنوان یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز اغلب برافراشته مبارزه با فساد در سیاست اما او در پایان دریافت از اتهامات مشابه به عنوان شهردار برلینگتون ورمونت در 1980s.

ساندرز مواجه اتهام “cronyism” پس از به طور آهسته از مالیات دهندگان تامین می شود موقعیت به حلقه درونی خود, از جمله پس از آن-دختر (که در حال حاضر همسر او) با توجه به همزمان اخبار حساب the Daily Caller, اخبار بنیاد بررسی شده است.

ساندرز شد انتقاد پس از ایجاد یک حقوق بگیر دولت موقعیت برای دوست دختر خود را پس از آن شناخته شده جین Driscoll در سال 1983. موقعیت شد و بنا به گزارش ها هرگز به آگهی ،

“ساندرز کار آمد و گفت او را از بین بردن cronyism او احساس typified خود شهرداری سلف. در عین حال او را نمی بینم ایجاد یک پست ویژه برای Driscoll در سالن شهر بدون در نظر گرفتن دیگران برای موقعیت به عنوان cronyism چرا که او معتقد است Driscoll ثابت کرده است او مدارک برای این کار” Vermonter مجله گزارش در جولای 7, 1985 ویژگی با عنوان “دوست پشت شهردار.”

حداقل یکی از ساندرز همکار مسئولان شهرستان صورت گرفت موضوع را با آرایش ، “اگر من برای انتخاب همسر به کار پرداخت خواهد بود که نامناسب؟” دموکراتیک Alderman پل لافایت خواسته, مجله فصاحت.

“در حال حاضر او یک دختر. اما چقدر نزدیک می تواند شما را دریافت کنم؟” لافایت ادامه داد. “من نمی گویم او را واجد شرایط نیست. اما شهردار را متفاوت تر از هر مرد دیگر.”

“او را قرار دادن مردم در اطراف او است که او را راحت با. اگر که cronyism چه است ؟ ” او گفت:.

(Joe Raedle/Getty Images)

(جو Raedle/گتی ایماژ)

ساندرز مواجه انتقاد برای یار معامله در مطبوعات به عنوان به خوبی.

نوامبر 1984 سرمقاله از برلینگتون رایگان مطبوعاتی گفت که Driscoll بود “قرار داده و در این شهر حقوق و دستمزد در یک کار است که هرگز با تبلیغ و ایجاد شد برای او. ساندرز را انکار cronyism شارژ اما آنچه که او آن را به نام اگر هر شهردار سابق قرار داده شده بود یک دوست نزدیک در شهرستان حقوق و دستمزد?”

“برای یک شهردار است که حمله کردن سلف خود را برای استفاده خود را از سیاسی حمایت ساندرز انجام داده است یک کار قابل توجه در مراقبت از خود و دوستان” با اشاره به رایگان مطبوعات سرمقاله.

“چه بسیاری از مردم موفق به درک این است که ساندرز موفق به تضعیف این شهر کمیسیون تشکیل دولت” سرمقاله ادامه داد. (مرتبط: برنی ساندرز توضیح می دهد که چرا او یک میلیونر)

“هرگز البته او به دنبال رای دهندگان تصویب برای او آموخته اوایل که مصرف طرح را به رای دهندگان یک اشتباه بود. دو بار او در زمان طرح به رای دهندگان و دو بار به آنها گفت نه” را گفت. “پس از آن او با استفاده از دو بحث و ارعاب به سکوت منتقدان.”

ساندرز که مبارزات انتخاباتی نمی بازگشت DCNF درخواست برای نظر مواجه شده است و دیگر قوم و خویش-سوالات مربوط به گذشته است.

خود و همسرش را عمل انتقال پول به دوستان و خانواده از طریق مبارزات سازمان ها و سازمان های غیر انتفاعی تحت نظارت خود را در طول سال 2016 ریاست جمهوری اجرا شود. ساندرز خانه کمپین سازمان به تنهایی پرداخت همسرش و دختر خوانده بیش از $155,000 بین سال های 2002 و 2004 Washington Free Beacon گزارش شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im