مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به سرزنش برای زمان بیماری همه گیر کوروناویروس afflicting ایالات متحده است.

“هیچ کس مقصر است و نه حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای coronavirus” ساندرز گفت: ملت است.

“اما سوال این است که ما باید از خودمان بپرسیم این است که ما چگونه در ثروتمندترین کشور در تاریخ جهان خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت شکننده به عنوان بحران و همه گیر سناریو نشان می دهد.”

“چگونه اتفاق می افتد که 87 میلیون نفر در حال ایجاد یا underinsured معنی است که وجود دارد میلیون ها نفر از افرادی که امروز مردد در مورد رفتن به مطب چرا که آنها می ترسند از هزینه هایی که ممکن است درگیر است ؟” او گفت:.

ساندرز آیا, اما, انتقاد, مراقبت, قانون که تصویب شد در ماه گذشته برای دادن پول بیش از حد به شرکت ها.

“در میان دیگر کمبود شدید آن را فراهم 500 میلیارد دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قادر به اختصاص دادن به دوستان خود در دنیای شرکت های بزرگ” ساندرز گفت: این لایحه است.

دموکراتیک سوسیالیستی و گفت که تهمت نیست مقصر coronavirus به نظر می رسد تفاوت در لحن از آنچه که او هفته گذشته گفت: در طول یک ظاهر در ABC “نظر” که در طی آن او مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای “بسیاری از آمریکایی ها است.”

در این screengrab گرفته شده از یک berniesanders.com پخش دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) مذاکرات در مورد برنامه ریزی برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در 17 مارس سال 2020 در واشنگتن عکس berniesanders.com از طریق گتی ایماژ

“به جای صف آرایی مردم آمریکا به جای وحدت جامعه علمی به جای آموزش به مردم آمریکا در مورد نیاز به اجتماعی فاصله و دیگر چیزهایی که ما باید انجام دهیم من فکر می کنم او انفعال است هزینه زندگی بسیاری از بسیاری از آمریکایی ها است,” او گفت:. (مرتبط: ایلینوی فرماندار سرزنش تهمت Admin ‘تاخیر’ در Coronavirus برای دولت قرنطينه)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de