برنی ساندرز ثبت غالب پیروزی در نوادا

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز در حال سخنرانی در یک تجمع مبارزات انتخاباتی در, El Paso, Texas. AFP

برنی ساندرز ثبت غالب پیروزی در نوادا به عنوان مسابقه برای پیدا کردن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد J مغلوب ساختن پیشی جستن چلنجر گرم. ساندرز انتخاب شد در نوادا توسط رای دهندگان نقطه از سن های مختلف نژادی و ایدئولوژیک گروه.

با قوی نتیجه پنج شنبه, ورمونت سناتور نشان داد توانایی برای گسترش ائتلاف فراتر از محدودیت های باریک از چپ رای دهندگان undercutting این استدلال از چند تعدیل می شود که او نمی خواهد بود قادر به پل شکاف میان ترقی خواهان و فوتبال.

“او نشان داد شب گذشته که او می تواند انرژی هسته ای ما پایه” Howard Dean, سابق ریاست جمهوری طالب خود و رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات با سی ان ان گفت.

در اوایل یکشنبه Sanders شد به راحتی پیش رو در نوادا با 60 درصد از حوزه گزارش.

78-در سال سناتور بود پیشرو دموکراتیک بسته با 46 درصد آرا و پس از دور پشت توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در 19.6 درصد و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا در 15.3 درصد است.

سناتور الیزابت وارن و ctq ازمایش کرده در, به ترتیب 10.1 درصد و 4.8 درصد است.

– فوق العاده چشمگیر, –

ساندرز بود سریع به ادعای پیروزی گفت: “چند نسل, چند نژادی ائتلاف” بود “رفتن رفت و برگشت به این کشور است.”

رئیس گفت: سناتور نتیجه در حالت معمولی به مراتب بیشتر از آمریکا جمعیتی انواع مختلفی از این دو زودتر رای گیری متحده بود “فوق العاده چشمگیر است.”

اما او به سرعت اضافه شده است که بیشتر نتیجه قطعی خواهد شد تنها پس از رای دهندگان در 14 متحده بازیگران برگه های رای در مارس 3 و یا “سه شنبه.”

قبل از آن می آید کارولینای جنوبی که آرا در فوریه 29.

Bidens یک بار-چشم انداز قوی بود پژمرده به شدت برای هفته اما او روز شنبه گفت که او احساس “واقعا خوب” در مورد دوم جای نشان دادن در نوادا و نباید شمارش خارج است.

تیم خود را در بانکی در قوی در کارولینای جنوبی که در آن بایدن برد پشتیبانی در میان یک اکثریت سیاه دموکراتیک رای دهندگان.

اما پس از ساندرز در آمد عملا گره خورده است برای اولین بار در آیووا و سپس برنده هفته گذشته در نیوهمپشایر خود را غیر قابل انکار پیروزی در نوادا مکان او را مستقیما در صندلی رانندگان حداقل در حال حاضر.

او در نظر سنجی های ملی با 11 نقطه حاشیه بیش بایدن و با 13 امتیاز بیش از مایک بلومبرگ سابق شهردار نیویورک که قلم اوایل رای گیری متحده به تمرکز فوق العاده در روز سه شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>