برنی ساندرز تمجید فیدل کاسترو ‘عظیم در برنامه های سواد آموزی’ در ’60 دقیقه مصاحبه

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز ستایش سابق دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو “عظیم برنامه های سواد آموزی” در طول یک CBS “60 دقیقه” کلیپ که پخش شده در یکشنبه.

سی ان ان لنگر اندرسون کوپر معرفی موضوع توسط پخش یک کلیپ از یک سال 1985 با دولت-دسترسی ورمونت تلویزیون که در آن ساندرز گفت: رژیم کاسترو “تحصیل کودکان خود را به آنها بهداشت و درمان” و “کاملا دگرگون جامعه است.”

تماشا کنید:

“ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا, اما, شما می دانید, آن را ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است” این سناتور ورمونت گفت کوپر در پاسخ به این کلیپ. “شما می دانید ؟ هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟”

“بسیاری از مخالفان زندانی در کوبا” کوپر اشاره کرد. (مرتبط: Trey Gowdy نمی بر این باورند که روسیه کمک خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر برنی ساندرز)

“درست است” گفت: ساندرز “و ما محکوم است. بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بیایید روشن شود شما می خواهید برای من فراموش نمی کنم که کیم جونگ سازمان ملل متحد یک دوست خوب است. من نمی تجارت نامه عشق با یک قتل دیکتاتور. ولادیمیر پوتین نیست, یک دوست بزرگ من است.” (مرتبط: برنی ساندرز از دست می دهد این زمانی که بلومبرگ تماس او را “بهترین شناخته شده سوسیالیستی’ که ‘اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه’)

LAS VEGAS, NEVADA - FEBRUARY 21: Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders (I-VT) waves to supporters at a campaign rally on February 21, 2020 in Las Vegas, Nevada. The upcoming Nevada Democratic presidential caucus will be held February 22. (Photo by Mario Tama/Getty Images)

لاس وگاس نوادا – فوریه 21: دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) امواج به حامیان تجمع در مبارزات انتخاباتی در فوریه 21, 2020 در لاس وگاس, نوادا. آینده نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری و پارلمانی برگزار خواهد شد مارس 22. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

در بهمن ماه سال گذشته در ریگان گردان حساب توییتر ارسال شده تصویری از ساندرز reminiscing در مورد تماشای نیکسون-کندی بحث در سال 1960 و تقریبا ترک “به قی” زمانی که هر دو نامزد با انتقاد از کوبا دیکتاتور. (مرتبط: برنی ساندرز دریافت جلسه بر تلاش های روسیه برای کمک به او را در سال 2020 انتخابات و ایجاد بیشتر اختلاف در میان رای دهندگان آمریکایی)

“اما من به یاد داشته باشید برای برخی از دلیل بودن بسیار هیجان زده هنگامی که فیدل کاسترو ساخته شده انقلاب در کوبا” او گفت:. “من بچه بودم و به یاد دارم که خواندن.”

در سال 1989 بیانیه به عنوان شهردار برلینگتون ورمونت ساندرز ستایش انقلاب کوبا به عنوان یک “بسیار عمیق و بسیار عمیق انقلاب” واشنگتن آزما گزارش شده است.

“برای بهتر یا بدتر انقلاب کوبا بسیار عمیق و بسیار عمیق انقلاب,” او نوشت. “بسیار عمیق تر از من درک کرده بودم. جالب تر از خود را ارائه خود مردم با مراقبت های بهداشتی رایگان, رایگان آموزش, رایگان مسکن و … است که آنها در واقع ایجاد یک سیستم ارزشی متفاوت از یکی از ما با آن آشنا هستند.”

این سناتور ورمونت که به راحتی به دست آورد نوادا دموکرات قفقاز در شنبه خود را در زمان به اتحاد جماهیر شوروی سابق در سال 1988. اگر چه این سفر رخ داده است بلافاصله پس از ازدواج خود را ساندرز ادعا کرد که آن را به ایجاد یک “شهر” برنامه با یاروسلاول در حالی که او در خدمت به عنوان شهردار برلینگتون ورمونت.

“واقعیت این است که من برای ایجاد یک خواهر شهرستان برنامه با یاروسلاول و سپس در اتحاد جماهیر شوروی در حال حاضر مهم شهرستان در روسیه است که هنوز هم در وجود امروز” ساندرز گفت: “MSNBC زنده” در سال 2015. “هدف از این سفر بود و یک خواهر شهرستان. آیا آن را در محل پس از ازدواج ؟ آن را انجام داد.” (مرتبط: برنی ادعای او صرف عمر ‘مبارزه علیه استبداد’)

با این حال گاردین گزارش داد که سفر “دو برابر به عنوان ماه عسل با همسر جدید خود را ،

“وجود دارد برخی از چیزهایی که [اتحاد جماهیر شوروی می کند] بهتر از ما انجام شد که در واقع کاملا چشمگیر” ساندرز گفت: پس از سفر به اتحاد جماهیر شوروی با توجه به واشنگتن آزما. “سیستم های مترو در مسکو هزینه 5 kopecs — یا 7 سنت. سریع تر تمیز کننده جذاب تر و کارآمد تر از هر در آمریکا و ارزان است. سفر قطار که ما در زمان از لنینگراد به مسکو برای شهروندان شوروی — بسیار ارزان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>