برنی ساندرز یک سرحال توتالیتر

امروز پادکست ما پوشش دادن همه چیز برنی. از پیروزی خود در نوادا به 60 دقیقه مصاحبه یکشنبه آن را آخر هفته. اما آنچه او واقعا باور دارم و می خواهم به انجام? ما به آن همه است.

گوش دادن به نشان می دهد:

برنی برنده نوادا حزبی است و در حال حاضر پیشتاز برای حزب دموکرات را نامزدی. او می تواند متوقف شد ؟ و آنچه او واقعا می خواهید به انجام? در مصاحبه با 60 دقیقه برنی ارائه شده و بیشتر مباحث و ارائه یک دفاع, از انواع, از خود گذشته ستایش به فتاوای. وی با تمجید از قاتل کاسترو رژیم برای شروع برنامه های سواد آموزی به عنوان اگر یک) کوبا مردم بی سواد بودند قبل از او کشف و ضبط قدرت و B) که یک نمایشگاه برای دهه از قتل و ترور.

ما به همه آن و تکان دهنده صوتی.

(مرتبط: رجعت: برنی ساندرز بود بسیار هیجان زده در مورد کاسترو)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im