برنی ساندرز پژواک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “قدرت ایجاد’ مجبور Klobuchar, Buttigieg از

مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز یکشنبه ادعا کرد که “قدرت از استقرار” بود پشت اخیر شیفت در سال 2020 دموکراتیک اولیه.

ساندرز که به نظر می رسد در ABC “این هفته” پیشنهاد کرد که وجود داشته است از یک برنامه هماهنگ شده از درون حزب به او را — و اشاره اخیر خروجی و فوری تاییدیه از معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن دو از رقبای سابق خود را به عقب که ادعا می کنند. (مرتبط: DNC بحث تغییرات قالب — برنی کارمند می گوید آنها محافظت بایدن)

ساندرز اشاره سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq با نام ادعا که “قدرت از استقرار” — به جای خود را در حال سقوط نظرسنجی شماره — تا به حال شده است دلیل واقعی که هر دو تا به حال کاهش یافته است پرتاب وزن خود را پشت بایدن پیش از سه شنبه.

تنها چند ساعت قبل از ساندرز ساخته شده این ادعا در تلویزیون ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته مشابه ارزیابی از طریق توییتر — اما او آن را در زمان یک گام بیشتر است. علاوه بر این نشان می دهد که Klobuchar و Buttigieg ملحق شده بودند بایدن تیم به منظور غرفه ساندرز’ حرکت او همچنین آورده ماساچوست ایالت الیزابت وارن به تصویر پرسیدن “آیا DNC & Dems بگویید الیزابت وارن به صبر کنید؟”

وارن که رسما به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را روز شنبه گفته است که او را خاموش نگه دارید در ساخت هر گونه حمایت شده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im