برنی سندرز دو برابر پایین در کاسترو نظرات با دفاع از کمونیست چین

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی سندرز دو برابر شده در یکشنبه دیدگاه ستایش سابق دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو “عظیم برنامه های سواد آموزی” در طول یک شنبه شب سی ان ان تاون هال سپس اقدام به تقویت منطق خود را با این ادعا که کمونیست چین در زمان “بیشتر مردم از فقر شدید بیش از هر کشور در تاریخ است.”

“ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا, اما, شما می دانید, آن را ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است” ساندرز گفت: “60 دقیقه” در روز یکشنبه. “شما می دانید ؟ هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟”

مستقل ورمونت سناتور نظرات درو انتقاد از هر دو طرف این طیف سیاسی از جمله دموکرات فلوریدا در کنگره دانا Shalala که توییتی که ساندرز باید “صحبت می کنند و به برخی” از کوبا ترکیبات قبل از آواز “ستایش مرگبار كرديد.”

ایسنا میزبان Chris Cuomo خواسته ساندرز در مورد “ننگ است که در آینده از برخی از هموطنان خود را دموکرات.”

تماشا کنید:

“آنها در حال حمله به نظر شما به عنوان کاملا غیر قابل قبول آواز تهلیل مرگبار جبار گفت:” کومو.

“هنگامی که کاسترو برای اولین بار به قدرت رسید … شما می دانید آنچه که او انجام داد؟” ساندرز پرسید. “او آغاز عمده ای در برنامه های سواد آموزی. وجود دارد بسیاری از مردمی در کوبا که در آن نقطه که بی سواد بودند. و او با تشکیل یک سواد تیپ که رفت و کمک به مردم یاد بگیرند به نوشتن. من فکر می کنم آموزش مردم به خواندن و نوشتن چیز خوبی است.”

“من شده اند بسیار منسجم و انتقادی از تمام رژیم های اقتدارگرا در سراسر جهان از جمله کوبا از جمله نیکاراگوئه از جمله عربستان سعودی از جمله چین از جمله روسیه” او ادامه داد. “من اتفاق می افتد به دموکراسی اعتقاد دارند و نه استبداد. اما شما می دانید, شما می توانید با چین به عنوان یک مثال دیگر. چین یک مستبد کشور در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر استبدادی. اما هر کسی می تواند انکار منظورم حقایق روشن است که آنها گرفته اند بیشتر مردم از فقر شدید بیش از هر کشور در تاریخ است. آیا من مورد انتقاد قرار گرفتن به دلیل من می گویم که ؟ این حقیقت است. به طوری که یک واقعیت است. پایان بحث.” (مرتبط: برنی ساندرز از دست می دهد این زمانی که بلومبرگ تماس او را “بهترین شناخته شده سوسیالیستی’ که ‘اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه’)

کومو تحت فشار قرار دادند توسط بدونم که چرا یکی را به یک دیکتاتور مانند کاسترو “پت در پشت هر چیزی است.”

“حقیقت این است که حقیقت همه درست است؟” ساندرز در پاسخ قبل از این ادعا که اعضای کنگره که مخالف “فقط اتفاق می افتد به حمایت از نامزدهای دیگر.”

ساندرز گفت: Hill.TV’s Krystal توپ های ماه اوت گذشته که هر چند چین استبدادی “آنها را ساخته اند پیشرفت بیشتر در پرداختن به فقر شدید بیش از هر کشور در تاریخ تمدن به طوری که آنها انجام داده ایم بسیاری از چیزهایی که برای خود مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im