برنی ساندرز نسیم به پیروزی بر جو بایدن پیت Buttigieg در نوادا قفقاز

ورمونت مستقل بهداشت ، برنی ساندرز به عنوان پیش بینی برنده روشن در روز شنبه 2020 نوادا دموکراتیک اولیه قفقاز.

ساندرز عظیم تاخت و تاز در اسپانیایی و آفریقایی-آمریکایی جوامع و در حالی که حزب دموکرات نوادا به حال به پایان رسید و جدول بندی نتایج در مطبوعات زمان های متعدد رسانه های خبری تمام پیش بینی یک پیروزی عظیم برای Sanders. تنها سوال باقی مانده بود که دقیقا چقدر بزرگ خود حاشیه پیروزی خواهد بود.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیش بینی شده بود به پایان برساند و در جایگاه دوم با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg و ماساچوست دموکرات ایالت الیزابت وارن نزدیک در پاشنه خود را. مینه سوتا دموکراتیک بهداشت ، ctq به خبرنگاران گفت که او خوشحال بود با مکان پنجم پیش بینی شده به پایان برسد. او در هاوایی دموکراتیک تشکر. Tulsi Gabbard و تاجر میلیاردر تام Steyer تمام شد پیش بینی شده برای برنده شدن در کمتر از 10 درصد از آرا.

روز شنبه پیروزی سوم خود را قوی نتیجه در سه اولیه متحده و را از او قرض دادن سهم قابل توجهی از دولت 36 کنوانسیون نمایندگان. او قبلا در صدر Buttigieg و Klobuchar در نیوهمشایر کاهش یافت و فقط کوتاه از پیروزی در آیوا و پس از چهار عملکرد باقی مانده است روشن جلو-دونده.

واقعی روشن سیاست رای گیری دمای دیدم ساندرز برگزاری بیش از 11 نقطه ملی سرب بیش از بایدن به عنوان تعطیلات آخر هفته اما او منجر معاون رئیس جمهور سابق گسترش تا 16 در نوادا است. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که شناور بین دوم و سوم در هفته های اخیر در هر RCP نمی خواهد به نظر می رسد در هر اولیه رای گیری تا سه شنبه.

SANTA ANA, CA - FEBRUARY 21: Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders (I-VT) speaks during a "Get Out the Early Vote" rally on February 21, 2020 in Santa Ana, California. Sanders is campaigning ahead of the 2020 California Democratic primary on March 3. California moved its Democratic primary from June to ahead of Super Tuesday to have greater political influence as an early primary state. (Photo by David McNew/Getty Images)

SANTA ANA, CA – فوریه 21: دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) در حال سخنرانی در “خارج اوایل رای” تجمع در فوریه 21, 2020 در سانتا آنا کالیفرنیا. ساندرز است که مبارزه پیش از سال 2020 کالیفرنیا دموکراتیک اولیه در مارس 3. کالیفرنیا نقل مکان کرد و آن را دموکراتیک اولیه از ماه ژوئن تا پیش از سه شنبه به بیشتر نفوذ سیاسی به عنوان اوایل اولیه دولت است. (عکس از دیوید McNew/گتی ایماژ)

ساندرز خطاب به برنده شدن در یک سخنرانی برای هواداران در ال پاسو تگزاس در روز شنبه که در طی آن او صمیمانه انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همه شما می دانید که ما یک رئیس جمهور امروز که پاتولوژیک دروغگو است که در حال اجرا یک دولت فاسد است که یک نژادپرست های جنسیتی ای یک دشمن بیگانه و مذهبی bigot” او گفت: این جمعیت است. “او فکر می کند او در حال رفتن به برنده شدن در این انتخابات با تقسیم این کشور تا بر اساس رنگ پوست و یا جایی که ما متولد شدند اما ما باید اخبار را برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“عشق و محبت و آوردن مردم با هم بسیار قدرتمند تر از تفرقه.”

تماشا کنید:

با توجه به طبیعت بی ثبات از قفقاز همراه با فاجعه کامل که در آیووا آن را تنها طبیعی است که نوادا خواهد پرتاب در برخی از فوق العاده چین و چروک به حوادث روز. در این مورد حزب تصمیم گرفتند برای حل و فصل روابط رخ داده است که در آخرین تجمع در چندین ایالت 252 انجمن سایت با یک عرشه از دو کارت در. برای شکستن کراوات نمایندگان برای مبارزات انتخاباتی در, سوال خواهد هر قرعه کشی یک کارت با ارزش بالاتر در حال ظهور پیروز.

مانند آیووا, نوادا نیز تا به حال مشکل جدول بندی دولت نتایج. هر چند رسانه های مختلف دولت نمایندگان به نظر می رسد اشتباه در مورد قوانین در مورد نحوه شمارش اولیه آرا.

در سال 2016 نوادا حزب دموکرات به نام نژاد برای وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون پس از 5:00 pm ET و در عین حال در سال 2020 این حزب تا به حال گزارش نشده است هر گونه نتایج رسمی چهار ساعت پس از caucusing آغاز شد.

ساندرز وارد شنبه انتهایی Buttigieg توسط یک در به طور کلی نماینده دفعات مشاهده شده است. آنها برگزار شد 21 و 22, نمایندگان, با, Warren, Klobuchar و بایدن برگزاری 8 و 7 و 6 بود. تنها 2 درصد از کل تعداد نماینده اختصاص داده شده بود به عنوان نوادا است.

دو اصلی اخبار قبل از روز شنبه: اول مهر را کمتر-از-عملکرد ستارگان در لاس وگاس اولیه بحث و دوم, اخبار شکستن اواخر جمعه مربوط به اتهام تلاش های روسیه بازیگران برای کمک به برنی ساندرز برنده 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

بلومبرگ ظاهر می شود در بحث مرحله برای اولین بار در این چرخه انتخابات شد و بلافاصله برای انتقاد از خود رکورد جنسیتی و ضد همجنس نظرات خود را در اجرای متوقف و frisk سیاست در شهر نیویورک و تمایل خود را برای خرید راه خود را بر روی بحث خارجه. پس از بحث بلومبرگ خالص favorability کاهش 20 امتیاز و ملی خود را حمایت از کاهش 3 درصد است.

LAS VEGAS, NEVADA - FEBRUARY 21: Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders (I-VT) speaks to supporters at a campaign rally on February 21, 2020 in Las Vegas, Nevada. The upcoming Nevada Democratic presidential caucus will be held February 22. (Photo by Mario Tama/Getty Images)

لاس وگاس نوادا – فوریه 21: دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) صحبت می کند به حامیان تجمع در مبارزات انتخاباتی در فوریه 21, 2020 در لاس وگاس, نوادا. آینده نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری و پارلمانی برگزار خواهد شد مارس 22. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

در طول بحث ساندرز در دفاع از “برنی Bro”, حامیان ادعا که مرتکب آزار و اذیت توسط افراد ادعا به حمایت از او در واقع می تواند نتیجه روسی ترول اینترنت.

فقط دو روز بعد این خبر را شکست که ساندرز رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چند تن از اعضای کنگره شده بود در جریان تلاش های روسیه بازیگران برای کمک به ساندرز با نامزدی در نهایت ایجاد تفرقه در میان رای دهندگان آمریکایی. (مرتبط: برنی ساندرز دریافت جلسه بر تلاش های روسیه برای کمک به او را در سال 2020 انتخابات و ایجاد بیشتر اختلاف در میان رای دهندگان آمریکایی)

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی ولادیمیر پوتین یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه گفت:” از این جلسه. “من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین پیشنهاد شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به بیرون درز اطلاعات در این جلسه به منظور “تسلیحاتی” آن را پیش از روز شنبه قفقاز.

خود رئيس جمهور وزن در گزارش قبل از شنبه را caucusing به tweeting که دموکرات “در ایالت نوادا” باید “مراقب باشید از روسیه است.”

“با توجه به سیاستمدار فاسد آدم ‘تدبیر’ شیف” او نوشت: “آنها در حال هل دادن برای دیوانه برنی ساندرز را به نفع خود.”

LAS VEGAS, NEVADA - FEBRUARY 21: Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders (I-VT) waves to supporters at a campaign rally on February 21, 2020 in Las Vegas, Nevada. The upcoming Nevada Democratic presidential caucus will be held February 22. (Photo by Mario Tama/Getty Images)

لاس وگاس نوادا – فوریه 21: دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) امواج به حامیان تجمع در مبارزات انتخاباتی در فوریه 21, 2020 در لاس وگاس, نوادا. آینده نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری و پارلمانی برگزار خواهد شد مارس 22. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

دموکرات ها را در آینده رای در کارولینای جنوبی با دولت اولیه وقوع بعدی یکشنبه, مارس 29. 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه (3 مارس) در آلاباما آرکانزاس کالیفرنیا کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا است. ساموا و همه دموکرات در خارج از کشور نیز رای آن روز.

در این مرحله در رقابت چند نامزد هنوز هم به دنبال نامزدی روبرو هستند مشروع نگرانی های مالی. با استثنا از بلومبرگ که متعهد به صرف مقدار زیادی از 60 میلیارد دلار ثروت به عنوان لازم برای پیروزی نامزدی ساندرز است که تا کنون مطرح ترین پول از ژانویه تاکنون است. با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات براده او و وارن مطرح کرده اند بیش از 10 میلیون دلار در آن زمان بود.

این است که در حال توسعه یک قطعه و به روز خواهد شد با اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im