برنی ساندرز bemoans ‘شکست رهبری” بر ضد اسلام خشونت در هند


ایالات متحده و نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکراتیک عضو سنای آمریکا برنی ساندرز در روز چهارشنبه گفت که انتخابی بیانیه ای از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر ضد اسلام و اوباش خشونت در هند بود و یک شکست از رهبری در مورد حقوق بشر.

در یک پیام مشترک در پلت فرم شبکه های اجتماعی توییتر ساندرز گفت که بیش از 200 میلیون مسلمان تماس هند صفحه اصلی و تهمت تشریح گسترش ضد اسلام و اوباش خشونت یک موضوع داخلی برای مقامات یک شکست بود از رهبری در بخشی خود را.

“بیش از 200 میلیون مسلمان تماس هند صفحه اصلی. گسترده ضد اسلامی اوباش خشونت به کشته شدن دست کم 27 و مجروح بسیاری از. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: “که تا به هند است.’ این یک شکست رهبری حقوق بشر” او هنوز توییتی.

پراکنده خشونت ضربه بخش هایی از دهلی نو یک شب به عنوان باندهای خیابان ها پرسه می زدند آشغال با بقایای روز از شورش های فرقه ای که به کشته شدن 32 نفر, پلیس گفت:. هزاران پلیس ضد شورش و طرف مقابل باید گشت آسیب دیده شمال شرقی حاشیه پایتخت هند است.

ناآرامی آخرین جلسه از خشونت بیش از یک تابعیت جدید قانون دفاع و پشتیبانی توسط نارندرا نخست وزیر هند که باعث, ماه از تظاهرات که تبدیل مرگبار در ماه دسامبر. این قانون تبعیض آمیز نسبت به اقلیت مسلمان این کشور است.

خشونت در دهلی نو تیز واکنش های نمایندگان کنگره آمریکا به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند اخیر خود در هند مراجعه کنید. در واکنش به خشونت های آمریکا و کنگره Pramila Jayapal گفت: “مرگبار افزایش عدم تحمل مذهبی در هند هولناک است”.

دموکراتیک امیدوار برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و سناتور الیزابت وارن نیز توییتی که ما تا به حال یک مسئولیت می گویند که خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز بود و هرگز قابل قبول است.

کمیسیون ایالات متحده برای آزادی بین المللی مذهبی که توصیه دولت آمریکا اما مجموعه سیاست ابراز “نگرانی” در مورد خشونت که شکست را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از دهلی نو است.

“یکی از وظایف ضروری هر دولت مسئول است که به ارائه حفاظت و امنیت فیزیکی برای شهروندان خود بدون در نظر گرفتن ایمان” گفت: رئیس تونی پرکینز یک مسیحی محافظه کار نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “ما مصرانه از دولت هند به تلاش های جدی برای حفاظت از مسلمانان و دیگران هدفمند توسط اراذل و اوباش خشونت” او گفت:.

یک کمیسر منصوب دموکرات مجلس نانسی پلوسی Anurima Bhargava ابراز شده زنگ در گزارش که پلیس دهلی “را نه دخالت در حملات خشونت آمیز علیه مسلمانان است.”

“وحشیانه و بدون کنترل خشونت رو به رشد در سراسر دهلی نو ادامه نمی,” او گفت:. “دولت هند باید اقدام سریع برای اطمینان از ایمنی از همه شهروندان خود را,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im