برنی از دست می دهد این زمانی که بلومبرگ تماس او را “بهترین شناخته شده سوسیالیستی’ که ‘اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه’

مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز خود را از دست داده سرد هنگامی که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار او را به نام “بهترین شناخته شده سوسیالیستی” که “اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه.”

آتشین پایان دادن به آنچه قبلا ستیز دموکرات های اولیه بحث که شامل تاجر میلیاردر برای اولین بار برانگیخته شد توسط NBC لنگر Lester هولت سوال به ساندرز حدود دو سوم از رای دهندگان که “ناراحت کننده با یک سوسیالیست نامزد برای رئیس جمهور.”

پس از ظاهری به سوال نظرسنجی نتایج با اشاره به او frontrunner وضعیت را برای نامزدی حزب دموکرات Sanders, به نام تابناک پیشتر استفاده از کلمه “کمونیسم” یک “ارزان شات” رقیب سیاست های خود بودند بیشتر شبیه به “آنچه که در کشورهایی مانند دانمارک.”

پس از ساندرز انتقاد “معافیت های مالیاتی و یارانه” برای غنی بلومبرگ interjected: “آنچه در یک کشور فوق العاده ما. بهترین و شناخته شده سوسیالیستی در کشور اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه. آنچه که من از دست اینجا؟”

تماشا کنید:

“خوب شما از دست رفته است که من در واشنگتن, خانه, یک,” ساندرز در پاسخ دفاعی.

“این اولین مشکل” بلومبرگ گفت.

“زندگی در برلینگتون [ورمونت], خانه, دو,” ساندرز گفت. “و مانند هزاران نفر دیگر Vermonters من یک اردوگاه تابستانی. مرا ببخش که. در جایی که خانه خود را ؟ که پناهگاه های مالیاتی …” (مرتبط: بی انتها و مخالفان مرحله در برنی ساندرز رالی)

“شهر نیویورک با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم” بلومبرگ پاسخ داد. “و من پرداخت تمام مالیات من. و من خوشحال به آن را انجام دهد چرا که من چیزی برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر