برنی Dodges سوال در سوابق پزشکی توجه به بلومبرگ است استنت

2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز dodged پاسخ به یک سوال چهار شنبه چرا او را منتشر کرده است خود را کامل پرونده سلامت.

ساندرز dodged یک سوال در یک مناظره ریاست جمهوری چهارشنبه شب به همین دلیل او را منتشر کرده است خود را کامل پرونده پزشکی. تیاو سناتور ورمونت اشاره کرد که در سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ نیز تا به حال مسائل مربوط به سلامت.

“سناتور. ساندرز زمانی که شما در اینجا بودند در لاس وگاس در ماه اکتبر شما در بیمارستان بستری شد با یک حمله قلبی” یکی از بحث های مدیران گفت. “پس از آن شما متعهد به قول خود سوابق پزشکی عمومی است.”

“شما منتشر شد سه حرف از پزشکان خود را, اما شما در حال حاضر می گویند شما نمی خواهد آزادی هر چیزی بیشتر. چه اتفاقی افتاد به شما وعده شفافیت کامل?” مدیر ادامه داد.

ساندرز پاسخ داد: “من فکر می کنم ما بود.” (مربوط به: ‘چاق, Rimming, اسب رو لزبین’: وارن حملات بیش از بلومبرگ نظرات در مورد زنان)

“اجازه بدهید به شما بگویم چه اتفاقی افتاده است. اول از همه, شما در حال راست و با تشکر از شما, Las Vegas برای عالی پزشکی مراقبت از من در بیمارستان دو روز,” او گفت:, و اضافه کرد:

“و من فکر می کنم یک منطقه شاید که شهردار بلومبرگ و من مشترک شما دو استنت به عنوان به خوبی.”

بلومبرگ interjected: “که 25 سال پیش است.”

“ما هر دو باید دو استنت این یک روش است که انجام می شود در حدود یک میلیون بار در سال” ساندرز پاسخ داد: قبل از لیست قطعات مختلف از سابقه پزشکی او که مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرده است.

تماشا کنید:

بنابراین ما منتشر شد گزارش کامل از این حمله قلبی است. دوم از همه ما منتشر full — کل من 29 سال در Capitol با حضور پزشک من در تاریخ, تاریخ پزشکی. و ما منتشر شد گزارش از دو پیشرو در ورمونت قلب و عروق که من شرح داده شده وضعیت.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر