امروز پادکست ما روکش نتایج حاصل از نیوهمپشایر اولیه و مورد بحث ما کاملا مشهود تلاش برای قرار دادن راجر سنگ دور برای 7 تا 9 سال و چگونه وزارت دادگستری پا در آوردن برخی از سلامت عقل را به مورد.

گوش دادن به نشان می دهد:

برنی برنده به سختی در نیوهمپشایر بیش پیت Buttigieg با ctq در یک سوم. آوردن تا عقب بود سابق frontrunners الیزابت وارن و جو بایدن. چقدر دیگر می تواند آنها گذشته بعد از این فقیر ، ما در تمام اعداد و برخی از حدس بزند.

دادستان قاضی در راجر سنگ مورد به حکم او را به 7 تا 9 سال برای دروغ گفتن به کنگره است که در زمان بیش از یک مرد در آریزونا کردم دیروز برای کشته شدن یک دانشجو و زخمی شدن 3 نفر دیگر. به عبارت دیگر آن دیوانه بود. دادستان کل پا در آن فرستاده لیبرال ها به خشم و باعث چهار مولر دادستان برای خروج از این مورد است. جهان به مکانی بهتر به دلیل آن است. به به این جنون.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو