بنگلور فرزند پدر و مادر ذکر شده در ایمیل به بیرون درز کرده است نه آزمایش مثبت برای coronavirus: مدرسه

توسط اکسپرس سرویس خبری

بنگلور: یک ایمیل از قلقلک آکادمی درز در رسانه های اجتماعی ایجاد بال بال زدن در شهر به عنوان آن ذکر شده است که پدر و مادر از یک کودک مدرسه در مدرسه آن در وهیتفیلد شده است آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مدرسه به طور مستقل تایید کرد به The New Indian Express است که پدر و مادر خودش است و هیچ تایید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

ایمیل به عنوان خوانده شده: “این یک واقعیت شناخته شده است که یکی از والدین از Citilghts Rustique شده است به نمایش مثبت برای کوروناویروس. او himsel به من فرستاده و به من اطلاع داد که خانواده اش را در قرنطینه. ما اطلاع BEO در این مورد. ما اعلام کرده اند هیچ مدرسه ” برای مهد کودک. و در تمام طول هفته گذشته من فرستاده ارتباطات در مورد ماندن مراقب سرماخوردگی و سرفه. BEO/بازرسان بهداشت و سلامت خواهد شد بازدید از مدارس.”

آن می رود به اضافه کردن: “این امر تا حد زیادی کمک کند اگر هر یک از ما می تواند آرامش و افتاد به این وضعیت است. لطفا در مورد این ویروس در شبکه برای آموزش خودتان. وحشت خود را در حال ایجاد مسائل بزرگتر به جای کمک به کنترل وضعیت. با تشکر از شما برای ماندن آرام است.”

آن فرستاده شده توسط مدیر Shanthi منون.

در پاسخ به TNIE نمایش داده شد به دنبال صحت ایمیل منون گفت: “لطفا توجه داشته باشید که این پست ادامه از قبل پست خطاب به تیم من از معلمان است. جان کلام ایمیل essentialy یک تماس به من تیم از کارکنان به ماندن آرام و آن را برای انتشار هر گونه اطلاعات در مورد هر پدر و مادر/کودک. پدر و مادر خودش است و هیچ تایید. مدرسه نشده مجاز به هر نظر در وضعیت خود را! این پست من تکرار متمرکز شده است allaying بی conjectures و نه یک اعلامیه از هر وضعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im