توسط ANI

کلکته: BJP رهبر Rahul سینها روز دوشنبه گفت که اختلاط, West Bengal در زیر مرکز “Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan” به عنوان درخواست شده توسط کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury, تنها می تواند یک بار ممکن است حکم Trinamool کنگره انداخته است از قدرت از دولت است.

سینها بیانیه آمده است پس از رهبر کنگره در Lok سبها نوشت: نخست وزیر نارندرا مودی درخواست او را به عنوان سمبل دولت تحت “Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan” برای ارائه شغل برای کارگران که بازگشته اند در طول COVID-19 ناشی مستند.

“این Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan نمی تواند شروع شود در بنگال غربی وجود دارد به عنوان یک ضد-ضعیف دولت در دولت است. در حالی که این دولت در قدرت هیچ طرح های رفاه برای فقرا می توانید شروع در دولت است. غرب بنگال دولت اجازه نمی دهد مزایای PM-Kisan Yojana رسیدن به کشاورزان نه آنها اجازه می دهد که Ayushman بهارات طرح برای اجرای” سینها گفت.

“آنها حتی اجازه می دهد بازگشت کارگران مهاجر به دولت (در مستند فاز). نخست وزیر همیشه می خواهد به حمایت از بنگال غربی حتی در طول تاج بحران نخست وزیر برتر دولت پس از طوفان Amphan و ارائه 1,000 تومان کرور روپیه در درخواست از رئیس جمهوری, اما این پول است که در حال استفاده توسط TMC دولت و نه آن رسیدن به مردم فقیر” او در ادامه ادعا.

BJP رهبر در ادامه گفت که کنگره رهبران دولت در حال حمایت از TMC دولت و سوء استفاده از بودجه ارائه شده توسط مرکز.

“کنگره در یک طرف جانبداری با TMC است که سوء استفاده از بودجه و از سوی دیگر صحبت کردن در مورد طرح های رفاه برای فقرا است. هر دو ممکن نیست با هم این دولت باید پرتاب کردن قدرت از غرب بنگال تنها پس از آن را به فقرا, مشاغل, تنها خواهد شد و سپس رفاه خود را شروع. این است که نه در همه ممکن است تا Mamata بانرجی در قدرت در دولت” سینها گفت که چودری اول باید نگه دارید در کنگره رهبران از دولت قبل اصرار نخست وزیر.

این Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan با مدت 125 روز را در حالت ماموریت و شامل متمرکز, اجرای 25 دسته از آثار و یا فعالیت در 116 منطقه هر یک با غلظت زیادی از مهاجرین بازگشته کارگران در شش متحده-Bihar, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh, Rajasthan, Jharkhand و Odisha.

شبیه به Chowdhury تقاضا برای West Bengal ورود در این طرح وزیر Bhupesh Baghel بیش از حد درخواست کرده بود نخست وزیر مودی شامل چتیسگر در این طرح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im