توسط PTI

کلکته: چندین دولتی دانشگاه ها در غرب بنگال در حال خانههای گلی خالی به توقف تبادل مهمان استادان و پژوهشگران با موسسه در رمان coronavirus-کشورها را تحت تاثیر قرار در حالی که دیگران اصرار دانشجویان خارجی از جمله سازمان ملل به پوشیدن ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

مقامات عمده دانشگاه ها در دولت گفت: آنها در حال اجرای مجموعه ای از دستورالعمل های صادر شده توسط اتحادیه در وزارت بهداشت و در حال برگزاری مذاکرات را از دیگر اقدامات پیشگیرانه علاوه بر درخواست دانشجویان اغلب خود را با دست بشویید.

“ما زنده به وضعیت تصویب در وزارت بهداشت دستورالعمل به دانش آموزان از جمله کسانی که از خارج از کشور و در حال تلاش برای به اجرا درآوردن آنها را در هر راه ممکن” کلکته دانشگاه ثبت Debashis Das گفت PTI.

یکی دیگر از مس گفت: سخنرانان مهمان از کشورهای متاثر شده اند خواست برای دیدار به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده در حال حاضر و یک درخواست مشابه ساخته شده به موسسه اساتيد. او گفت: دانشجویان خارجی از کشورهای آلوده شده اند خواست به پوشیدن ماسک.

Rabindra Bharati دانشگاه (RBU) معاونت Sabyasachi باسو Roychoudhuri گفت: “ما تصمیم خواهد گرفت که آیا یک درخواست می تواند ساخته شده به اعضای هیئت علمی محققان و دانشجویان خارجی قصد سفر به کروناویروس-آمار کشور به تجدید نظر بازدیدکننده داشته است خود را در صورتی که فوری نیست.” Jadavpur دانشگاه ثبت Snehamanju باسو گفت: مقامات هشدار و موسسه تصمیم خواهد گرفت که آیا به توقف تبادل بازديد از دانشجویان و محققان و استادان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو