به گزارش بنگل 54 مرگ و میر بیشتر COVID-19، 2752 مورد جدید؛ دولت درخواست ICMR برای تغییر دستورالعمل آزمون

توسط PTI

در بنگال غربی در روز سه شنبه ۵۴ نفر دیگر در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند و آمار ایالت را به ۱۷۸۵ نفر می رسانید، در گزارشی که از طرف اداره بهداشت صادر شده بود.

دولت همچنین شاهد بالاترین سنبله تک روزه خود را از 2752 مورد جدید، که در پی آن tally به 80،984 افزایش یافت، گفت.

در حال حاضر 23,315 مورد فعال در این ایالت وجود دارد.

در مجموع 2066 نفر در 24 ساعت گذشته از این بیماری بهبود یافتند و این میزان تخلیه را به 70.24 درصد ارتقا داد.

از دوشنبه تا به حال ۲۲۳۲۱ نمونه در ایالت آزمایش شده است.

در حالی که کلکته ۱۵ کشته جدید گزارش داده است، ۱۴ کشته از ناحیه ۲۴ پاارگاناس شمالی گزارش شده است.

شش نفر هر کدام در هورا و جنوب ۲۴ پارگاناس جان خود را از دست داده اند.

در حالی که دو کشته در دکشین دیناجپور و هوقلی رخ داده است، چهار مرگ از دارجلینگ گزارش شده است.

یک مرگ هر کدام از ناحیه های پوربا بردهامان، نادیا، مُرشیدآباد و مالدا گزارش شده است.

در این گزارش، اداره بهداشت می گوید که پنجاه و یک نفر از آخرین مرگ ها به دلیل همدمی اتفاق افتاده و COVID-19 اتفاقی بوده است.

بیشتر موارد جدید از کلکته گزارش شده است که در آن ۷۱۹ نفر آزمایش مثبت انجام دادند و به دنبال آن ۵۹۶ مورد در ۲۴ پارگانای شمالی، ۲۳۳ مورد در ۲۴ پارگانای جنوبی و ۱۹۰ مورد در هوراه شناسایی شدند.

تا کنون ۵۶۸۸۴ نفر از این بیماری بهبود یافته اند.

در همین حال، یک افسر از پلیس کلکته از رتبه دستیار کمیسر تست مثبت COVID-19 در طول روز، علاوه بر یک پلیس فرستاده شده در دادگاه بنکس هال، منابع رسمی گفت.

هر دو ي اونا تو بيمارستان بستری شدن

به گفته یک افسر ارشد پلیس کلکته، از تمام کسانی که با آنها در تماس بوده اند خواسته شده است که به انزوای خانگی بروند و در صورت تجربه هر گونه علائم، تحت آزمایش قرار بگيرند.

یک مقام ارشد روز سه شنبه گفت: “بخش بهداشت بنگال غربی به ICMR نوشته است که از آن درخواست کرده است تا دستورالعمل های خود را در مورد “دوباره آزمون فوری” از فردی که در آزمون آنتی ژن منفی برای COVID-19 آزمایش کرده است، تغییر کند.

در این فصل از آنفلوآنزا، افرادی هستند که در آزمایش آنتی ژن در چندین کلینیک تب منفی هستند، اما به عنوان بر روی دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) آنها باید برای آزمایش RT-PCR بلافاصله فرستاده می شود، او گفت.

ما در این باره نظر متفاوتی داریم، ما فکر می کنیم فردی که تست منفی در آزمایش های آنتی ژن انجام داده است، پس از فاصله ای حداقل سه روز و نه بلافاصله، برای تست واکنش زنجیره ای پلی مراز رونویسی معکوس (RT-PCR) فرستاده شود. ما معتقدیم که کل بار ویروسی تا اثبات آزمایش آنتی ژن به نتیجه خواهد انجامید.”

این مقام که بخشی از کمیته پروتکل Covid نیز هست گفت: “ما به ICMR نوشته شده است که مشاهدات ما را بیان و در نتیجه آنها را درخواست برای شروع تغییر در دستورالعمل برای retests، “، این مقام، که همچنین بخشی از کمیته پروتکل Covid گفت.

به گفته این مقام، که پزشک پزشکی نیز هست، پزشکان در کلینیک های تب در کالج های پزشکی و بیمارستان های ایالت نیاز به تجویز فوری تست RT-PCR نداشتند بلکه باید به دنبال علائم واضح عفونت های COVID-19 باشند.

پزشکان در کلینیک های تب تست RT-PCR را به صورت تصادفی تجویز می کند. اما به جای تجویز یک بیمار برای رفتن به آزمایش RT-PCR، آنها باید به دنبال علائم روشن مانند سرفه، بی نفسی یا از دست دادن اشتها و بوی جدا از تب. بیمار می تواند بیمار غیر Covid در زمانی که ما نیز مبتلا به بیماران مبتلا به آنفولانزا است، “او گفت.

او گفت: چند بیمار که در آزمون RT-PCR در کلینیک های مختلف تب پیدا شد که مبتلا به آنفولانزا و نه ویروس کورونا.

از هفته گذشته، آزمایش های آنتی ژن در دانشکده های پزشکی و بیمارستان های شهر و بخش های همسایگی در حال انجام است.

در حدود ۵۰۰۰۰ کیت تست آنتی ژن به تمام کالج ها و بیمارستان های پزشکی شهر و در بخش های همسایگی توزیع شده است.

غربی بنگال تا دوشنبه 78232 مورد COVID-19 و 1731 مرگ و میر ویروس کوروناویروس گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>