توسط PTI

کلکته: پلیس روز یکشنبه متوقف شد, West Bengal BJP رئیس Dilip Ghosh از مراجعه به طوفان زدگان مناطق شرق Midnapore منطقه دومین بار در دو روز راه اندازی یک جنگ لفظی بین زعفران حزب و حکم Trinamool کنگره است.

منابع در BJP گفت: Ghosh بود در راه خود را به Nandakumar, هالدیا و Kanthi که در میان بدترین مناطق آسیب دیده در منطقه به امداد توزیع مواد هنگامی که کاروان متوقف شد میدوی در Tamluk.

جزئی درگیری درگیری بین پلیس و پرسنل BJP کارگران زیر که Ghosh چپ در یک huff. پلیس در بخشی از آن گفت: زعفران رهبر حزب ندارد لازم مجوز برای بازدید از طوفان-مناطق ضربه.

“TMC رهبران بوده و بازدید از مناطق آسیب دیده از شرق Midnapore. پلیس نمی خواهد آنها را متوقف کند. این قانون به نحوی تغییرات برای BJP رهبران” Ghosh گفت.

بخوانید| ارتش مستقر در طوفان زده بنگال برای کار مرمت

بی جی پی MP همچنین ادعا کرد که دولت نمی خواهند این کشور به دانستن در مورد آن “شکست” در مبارزه با این بحران و “غرقه شدن در سیاست به نگه داشتن حقیقت از بیرون آمدن”.

“چهار روز گذشت از طوفان wreaked ویران اما دولت شکست خورده است و برای رسیدن به مضطرب. در حال حاضر که ما در حال تلاش برای کمک به کسانی که مردم آن را نمی خواهد اجازه دهید ما. این TMC باید جلوگیری از غرقه شدن در خرده سیاست در این ساعت از بحران” او اصرار داشت.

در روز شنبه بیش از حد دولت بی جی پی قوا بود اجازه ورود به طوفان زدگان مناطق South 24 Parganas. ارشد TMC رهبر و دولت و وزیر Suvendu Adhikari گفت: دولت بود و انجام آن قسمت و BJP رهبران باید در پیدا کردن برخی از کار های دیگر را به نگه داشتن خود را درگیر.

“آیا آنها هر چیز دیگری را انجام دهید ؟ دولت با در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای کمک به مردم. BJP باید متوقف politicising ماده” Adhikari گفت.

Ghosh بود روز جمعه خواستار آن شدند که کمک های مالی وعده داده شده توسط اتحادیه دولت باید اعتبار به حساب های بانکی از طوفان-آمار مردم برای جلوگیری از انحراف مسیر تلاش است.

نخست وزیر نارندرا مودی در طول سفر خود به دولت به بورس از این وضعیت اعلام کرده بود پیشرفت کمک 1,000 تومان کرور روپیه برای cyclone-آمار دولت و سابق gratia تومان 2 لاخ به خانواده های هر یک از کسانی که کشته و 50,000 تومان برای مجروح شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو