بن واتسون و دیگر NFL ستاره برجسته کردن اهمیت پدر در روز پدر تصویری

سابق New England Patriots بازیکن بن واتسون تاکید حیاتی نقش پدران در زندگی فرزندان یک پدر پیام روز شنبه منتشر شد.

سابق آمریکایی و نویسنده در سال 2017, کتاب, “جدید پدر راهکار: آماده سازی خود برای بزرگترین بازی از زندگی خود را” پیوست, دیگر, سیاه, ستاره فوتبال و حرفه ای برای تاکید بر اهمیت پدری به هر دو خانواده و جامعه بزرگتر در فیلم “پدران هستند.” (مرتبط: منحصر به فرد: ایمان, خانواده, فوتبال,: چرا میهن پرستان جدید انگلستان تنگ پایان بنیامین واتسون قهرمانان زندگی)

“پدران ضروری به های روانی و معنوی و سلامت روحی و جسمی زندگی بزرگترین هدیه فرزندان ما” واتسون گفت: در یک بیانیه ارائه شده به the Daily Caller, اخبار بنیاد. “در جامعه ای که گاهی اوقات شک و تردید خود را تعهد و حضور خود را ضروری است که ما نه تنها تاکید بر اهمیت این نقش اما فاش کردن حقیقت در مورد مردان که پر کردن آن روزانه است.”

“در همه جا ما نگاه” واتسون گفت: در این ویدئو “تاثیر و نفوذ پدران است همانطور که مشهود است آن را به عنوان حیاتی برای سلامت و موفقیت کودکان و خانواده ها و جوامع و ملل است.”

تماشا کنید:

سابق تنگ شد پیوست نیواورلئان سنت و 5-time Pro-کاسه بازیکن فوتبال Cam اردن برنده جایزه گرمی ضبط هنرمند Lecrae, Fox Sports TV تحلیلگر کریس بروسارد سابق NFL بازیکن محمد Massaquoi, Waton پدر, کارولینای جنوبی, کشیش کن واتسون و دیگران.

“پدر یک هدیه است یک برکت و شادی یک مسئولیت و یک ضرورت است. این یکی از بزرگترین چیزهایی که شما همیشه می تواند انجام دهد و شما را پر می کند با یک عمر ارزش از خاطرات” بروسارد در بیانیه ای گفت. “جامعه ما باید همه آن را می تواند به ترویج اهمیت پدران و برای حمایت از توسعه بزرگ پدران است.”

واتسون قبلا با تاکید بر اهمیت قوی پدرانه حضور در زندگی فرزندان و نوشت: 2017 کتاب پس از او متوجه “فقدان مدرن منابع جدید برای پدران” در جامعه آمریکا با توجه به آزادی مطبوعات. (مربوط به: New England Patriots بازیکن بن واتسون تاکید می کند که “مردان مجبور به ایستادن در کنار زنان ما اشباع’)

این بازیکن سابق NFL نیز منجر یاران مسیحی ورزشکاران ابتکارات به عنوان ملی سخنگوی کلیساها کمک به کلیساهای چالش و خدمت در کمیته اجرایی از بازیکنان NFL انجمن.

تماشا کنید:

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de