بن کارسون: سیاستمداران می توانند یاد بگیرند یک درس از داروسازی کار ‘هم’ برای مبارزه با کروناویروس

وزیر مسکن و شهرسازی بن کارسون chided مقامات منتخب روز شنبه او به عنوان سیاسی تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس.

کارسون سابق جراح مغز و اعصاب, افتتاح و ضمن تشکر از معاون رئیس جمهور مایک پنس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “بسیار تهاجمی و دقیق رهبری” در مبارزه با این ویروس گسترش یافته است.

“من درگیر شد در سراسر مغز و اعصاب حرفه ای در بسیاری از بسیار موارد پیچیده و سر و کار داشتن با تعداد زیادی از پزشکان مشهور” او ادامه داد. “اما من باید بگویم که مردم در این وظیفه نیروی بسیار چشمگیر بوده است با توجه به تمام های مختلف و امکانات مختلف را ترسیم سناریو برای تمام امکانات است که می تواند رخ دهد.”

WASHINGTON, DC - JUNE 25: Housing and Urban Development Secretary Ben Carson speaks after U.S. President Donald Trump signed an executive order establishing a White House Council on eliminating regulatory barriers to affordable housing, in the Oval Office at the White House on June 25, 2019 in Washington, DC. The council, which will be made up of members of eight federal agencies, will reportedly be tasked with easing local barriers to the private sector of creating housing, according to published reports. (Photo by Mark Wilson/Getty Images)

واشنگتن, DC – ژوئن 25: مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون صحبت می کند پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا و تأسیس مجلس شورای بین بردن موانع قانونی برای مسکن مقرون به صرفه در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در 25 ژوئن 2019 در واشنگتن, DC. این شورا که ساخته خواهد شد تا از اعضای هشت آژانس های فدرال, گزارش خواهد بود وظیفه با کاهش محلی موانع بخش خصوصی ایجاد مسکن با توجه به گزارش منتشر شده. (عکس توسط Mark Wilson/گتی ایماژ)

کارسون بسته ذکر است که شرکت های دارویی “که به طور معمول در حال رقبای” کار کرده اند “با هم به طور داوطلبانه” همراه با اعضای coronavirus نیروی کار برای توسعه درمانی داروها و داروهای دیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“آیا می شود که یک درس بزرگ برای سیاستمداران,” او به این نتیجه رسیدند.

تنها چند ساعت قبل از کنفرانس مطبوعاتی ایالات متحده به تصویب مجلس لایحه ای که اعطا coronavirus تلاش حدود 8 میلیارد دلار در بودجه نزدیک به اتفاق آراء. آریزونا در کنگره اندی Biggs و کلرادو Rep. کن باک هر دو حزب جمهوریخواه بودند تنها دو کنگره علیه ایران مدعی اصلی $2.5 میلیارد درخواست کاخ سفید بود بیشتر بودجه مناسب ، (مرتبط: 2 این عضو مجلس نمایندگان رای دادند در برابر کمک های مالی برای مبارزه با Coronavirus)

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او به هر اندازه که بودجه درخواست کنگره تایید میکند شوخی است که این اولین بار بود که کنگره تا به حال خواستار ریختن پول بیشتر به یکی از خود را در بودجه درخواست.

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>