بن افلک سهام افکار خود را در مورد سابق خود نامزد جنیفر لوپز: “او چیزی واقعی’

بن افلک تا به حال چیزی جز نوع کلمات برای گفتن در مورد سابق خود نامزد جنیفر لوپز و اقدام او مهارت های که “او باید نامزد دریافت جایزه شده است” برای جایزه اسکار برای “زرنگ.”

“او [لوپز] باید نامزد دریافت جایزه شده است ،” 47 ساله بازیگر مشترک در طول مصاحبه اخیر خود با نیویورک تایمز. با این حال به نظر نمی آن را به قطعه و به جای آن بود توییتی توسط خبرنگار که آیا این داستان. پس از آن بود اشاره کرد “امروز” نشان می دهد در یک قطعه منتشر شده روز شنبه در مورد بازیگر نقش در 2019 فیلم. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

“او چیزی واقعی است,” او اضافه شده است. “من در تماس دوره ای با او و احترام زیادی برای او. چقدر عالی است که او تا به حال بزرگترین ضربه فیلم در 50? که لعنتی baller.” (مرتبط: گزارش: جنیفر گارنر بن افلک طلاق در معرض خطر بودن اخراج)

افلک نیز به اشتراک گذاشته در مصاحبه ای که خود را “بزرگترین حسرت” در زندگی او است از او طلاق از بازیگر جنیفر گارنر و او چیزی جز “احترام” برای او. (مرتبط: جنیفر گارنر باز می شود تا در مورد زندگی پس از طلاق و آشنایی دوباره)

“اولین و مهمترین چیزی که باید بگویم به جنیفر گارنر در عمومی یا خصوصی است با تشکر از شما” در “Gone Girl” ستاره به اشتراک گذاشته. “من می خواهم به واقعا واضح و روشن در مورد من چقدر احترام او و من چقدر ارزش این واقعیت است که او با این نسخهها کار من در شرکت پدر و مادر.”

افلک قبلا مشغول به لوپز از 2002-2004. او پس از آن ازدواج کرده بود برای جلب از سال 2005 تا سال 2018 و این جفت ارز باید سه تا از بچه ها با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>