بن افلک فکر می کند بزرگترین اشتباه زندگی اش را طلاق جنیفر گارنر.

گارنر و افلک ازدواج کرده بودند برای بیش از یک دهه اما تقسیم در سال 2018 پس از مسائل مختلف. در حال حاضر بازیگر افسانه ای است که منعکس کننده خود را انتخاب و او می داند که یکی از بدترین. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

“بزرگترین حسرت زندگی من است و این طلاق” افلک نیویورک تایمز گفت در یک داستان شنبه منتشر شده است که در آن او بحث خود را از اعتیاد به الکل و سابق ازدواج به ستاره هالیوود.

“آن را سالم به خصوص برای من به عقده روحی شکست — عود — و ضرب و شتم خودم,” او اضافه شده است. “من قطعا اشتباه است. من قطعا انجام چیزهایی که من متاسفم. اما شما برای خودتان انتخاب کنید تا از آن را یاد بگیرند یاد بگیرند که برخی از بیشتر سعی کنید به جلو حرکت کند.”

آره من قصد ندارم به مخالفت با بن در این یکی. تصور کنید که به جنیفر گارنر و سپس با داشتن این همه سقوط از هم جدا.

ما در حال صحبت کردن در مورد جنیفر گارنر! ما در حال صحبت کردن در مورد Sydney Bristow! ما در حال صحبت کردن در مورد یکی از موفق ترین زنان در گذشته ربع قرن در هالیوود است.

طلاق یک زن مانند چیزی است که من تصور می کنم باید به شما امد و شد زیاد برای مدت زمان طولانی. آن را بدتر ساخته شده توسط این واقعیت افلک تا به حال برخی از بسیار عمومی مبارزه با الکل اما حداقل او را در مقابله با کسانی که سر در.

در حال حاضر به اعتراف شما باید نوشیدن مسائل جانباز حرکت می کند.

امیدوارم افلک است که در یک مکان بهتر در حال حاضر از زمانی که ازدواج او بود در حال سقوط از هم جدا. نفرت شما را به دیدن مردم مبارزه اما حداقل او در مقابله با گذشته خود را در آنچه به نظر می رسد شیوه ای مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت