انفجار بیروت یک کشته پاکستانی را برجا می نهد، چهار زخمی: فرستاده


” نجيب درانی سفير پاکستان در لبنان گفت انفجاری که بيروت پايتخت لبنان را تکان داد روز سه شنبه همچنين يک نوجوان پاکستانی را کشت و چهار نفر ديگر را مجروح کرد.

دورانی در بیانیه ای اعلام کرد که پدر پسر نوجوان که ساجد نام دارد و خواهرش هم اکنون در ICU هستند و برای جراحات خود درمان دریافت می کنند.

او گفت که مادر و مادربزرگ این پسر ۱۴ ساله نیز در این انفجار زخمی شدند.

فرستاده گفت که خانواده پاکستان در نزدیکی بندر در یک آپارتمان زندگی می کند.

درانی گفت که سفارت پاکستان تلاش خود را برای تسهیل خانواده آسیب دیده است.

صلیب سرخ لبنان امروز گفت که انفجارهای دوقلو بیش از ۱۰۰ نفر جان خود را از دست داده و بیش از ۴۰۰۰ نفر را زخمی کرده است.

تا حالا بیش از 4000 نفر زخمی شده اند و بیش از 100 نفر جان خود را از دست داده اند. تیم های ما هنوز هم عملیات جستجو و نجات در مناطق اطراف را انجام می دهند.”

نجات دهندگان شب را به چهارشنبه کار پس از انفجار پاره پاره شده از طریق بندر بیروت، به طور کامل خراب کردن ساختمان های منطقه.

انفجار یک گلوله آتش نارنجی عظیم به آسمان فرستاد و به دنبال آن موج شوک مانند گردباد که بندر را پهن کرد و پنجره های آن را در سراسر شهر درهم شکست.

انفجار – که در نیکوزیا شنیده می شد، در ۲۴۰ کیلومتری قبرس ( ۱۵۰ مایل) – توسط زلزله شناسان به عنوان معادل زلزله ای ۳.۳ بزرگی وارد سیستم شده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>