اول بودن یا زن مهم نیست که یک خلبان جنگنده می کند; می گویند IAF اولین زن خلبانان جنگنده

توسط ANI

دهلی نو: بودن یا زن بودن مهم نیست اما به عنوان یک خلبان جنگنده مسائل می گوید: هند یکی از اولین خلبانان جنگنده پرواز ستوان Avani Chaturvedi گفت: در روز یکشنبه.

صحبت به آنی او گفت: “ما بسیار خوش شانس است که ما باید یک فرصت برای تحقق رویاهای ما چون وقتی ما پیوست وجود دارد هیچ گزینه ای برای زنان برای پیوستن به مبارزان’ تیم است.”

“هنگامی که ما آموزش های صحنه ما رو خبر که ما اجازه داده می شود, بنابراین من می خواهم بگویم که نیروی هوایی حمایت کرده است ما برای رسیدن به رویاهای ما,” او گفت:.

“زن بودن و مهم نیست چقدر که یک خلبان جنگنده مسائل,” او اضافه شده است.

او گفت که هیچ تفاوت وجود دارد و افسران و افسران مرد به عنوان ما به همان سهم آموزش و امکانات رفاهی.

“وجود دارد هیچ چیز مانند یک تفاوت در جنس نر افسر و یک افسر زن. ما به اشتراک گذاری همان درسی و تمام امکانات دیگر,” او گفت:.

در پاسخ به یک سوال در مورد تبدیل شدن به یک کمیسیون دائمی افسر او گفت: “قطعا نیروی هوایی به ما داده است گزینه ای را برای تبدیل شدن به یک کمیسیون دائمی افسر. این کاملا بستگی به عملکرد ما و شایستگی.”

صحبت در Nari شاکتی Puraskar او گفت: “این یک ابتکار بسیار خوبی از دولت است. به رسمیت شناختن نه فقط به ما بلکه بسیاری از زنان دستاوردهای که ما تا به حال ملاقات انگیزه دیگران است. “

صحبت به آنی یکی دیگر از خلبان جنگنده از دسته اول Flt Lt World Kanth گفت که یک خلبان جنگنده احساس می کند خوب است.

“این قطعا احساس خوبی برای تبدیل شدن به یک بخشی از این سازمان که به ما این فرصت را به تبدیل شدن به یک خلبان جنگنده,” او گفت:.

صحبت در آینده عملیات او گفت: “ما در حال حاضر ما انجام وظایف عملیاتی و برای آینده بیایید ببینید چه می آید بعدی.”

“پرواز Mig-21 است که یک ماده از غرور و افتخار برای من,” او اضافه شده است.

صحبت کردن در دریافت ‘ناری شاکتی Puraskar’ او گفت که این یک راه برای الهام بخشیدن به مردم است.

“من فکر می کنم که با دادن Puraskar یک راه برای الهام بخشیدن به مردم و وجود دارد بسیاری از زنان که کردم این جایزه و این نشان می دهد تلاش های قرار داده شده توسط زنان مختلف در کشور گفت:” آنی.

پرواز ستوان Mohana سینگ گفت که دریافت ناری شاکتی Puraskar آنها احساس ممتاز و مفتخر.

“ناری شاکتی Puraskar…ما احساس ممتاز و مفتخر به دریافت این جایزه آن را به عنوان نه تنها انگیزه ما برای ادامه انجام خدمات برای ملت ایران بلکه برای دیگر زنان و دخترانی که به دنبال به ما,” او گفت:.

دادن یک پیام به جزوات او گفت: “گسترش بال خود را و پرواز بالا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de