‘پکن بایدن’: مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC صرف میلیون ها نفر انفجار بایدن برای ‘نرمش در چین’

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC پرده برداری از این تبلیغات جدید در روز پنج شنبه متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن “بودن نرم در چین” در میان حدس و گمان است که یک آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان شد کاتالیزور برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

امریکا اولین اقدام این است که مجموعه ای به صرف $10 میلیون تست تبلیغات برچسب زدن که برچسب نامزد انتخابات ریاست جمهوری “پکن بایدن” در سه کلید دولتی که کمک دریافت تهمت منتخب در سال 2016 — ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا Axios گزارش. (مرتبط: بهداشت ، لیندزی گراهام منتشر محرمانه خبرچین اف بی آی رونوشت کارتر صفحه FISA سوابق)

“برای 47 سال DC نخبگان ساخته شده است که یک کشور بزرگ — جو بایدن باعث شده است تا این اتهام می گوید:” راوی به عنوان یک مجموعه ای از کلیپ های نشان می دهد بایدن بیان “است که رو به افزایش چین در حال توسعه مثبت” و “ما در حال تلاش برای کاهش سرعت رشد چین.”

تماشا کنید:

راوی می افزاید: “چین به سرقت برده آمریکایی تولید و احتکار اضطراری ما سهام شمع. در حال حاضر بیشتر از همیشه امریکا باید برای جلوگیری از چین و برای جلوگیری از چین شما باید برای متوقف کردن جو بایدن.” (مرتبط: عقاب طاس در امریکا یافت می شود انجام کاری برای اولین بار در دهه)

بایدن شد presumptive ریاست جمهوری نامزد حزب دموکرات پس از مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز کاهش یافته است هفته گذشته و در حال حاضر تایید سابق VP. در حال حاضر بایدن منجر به مسابقه با 47.3 درصد نسبت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 41.8% با توجه به RealClearPolitics متوسط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im