قبل از دستگیری او Bangabandhu قاتل عبد Majed مخفی شده بود در کلکته برای 22 سال

توسط اکسپرس سرویس خبری

کلکته: Abdul Majed یک متهم به اعدام با اتهام قتل Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان دستگیر شد و در روز سه شنبه توسط پلیس بنگلادش در داکا چهار و نیم دهه پس از ترور صورت گرفت اعتراف کرد که او مخفی شده بود در کلکته برای بیش از 22 سال است.

در طول این دوره از بازجویی توسط بنگلادش پلیس ماجد اعتراف کرد که او تا به حال بازگشت به بنگلادش ماه گذشته از کلکته.

“ما تا به حال یک بحث رسمی با همکاران ما در بنگلادش پس از Majed بازداشت. آنها هنوز مشترک اطلاعات زیادی در مورد Majed محل در کلکته و فعالیت های خود را در طول دوره او در آنجا ماند در دولت سرمایه” گفت: یک افسر اطلاعاتی دولت شعبه (IB).

منابع در دولت IB گفت: آنها آمده بود به می دانم که فراری متهم به اعدام, یک اخراج افسر ارتش بنگلادش ماند در چندین منطقه در حومه در کلکته در هر دو شمال و جنوب با 24 Parganas منطقه.

“به ما گفته شد که او تا به حال به دست آمده از اسناد و مدارک برای اثبات خود به عنوان یک شهروند و یک پاسپورت. او نه ماندن در یک محل. او با استفاده از به اقامت در خانه های اجاره ای است که او را در موارد متعدد در طول اقامت خود در اینجا” گفت: IB رسمی.

Majed یکی از شش باقی مانده قاتلان فراری از Bangabandhu اعتقاد به پنهان کردن در خارج از کشور با تایید محل. Majed ناپدید شد در سال 1997 پس از شیخ حسینه خواستند دختر Mujibar رحمان بود رای دادند و نخست وزیر و او باز مورد پدرش ترور.

Majed بازگشت به بنگلادش, در تاریخ 16 مارس از طریق فرودگاه کلکته.

“به ما گفته شد که او اقامت داشت به تنهایی در اینجا. چه حرفه ای خود در کلکته است که هنوز شناخته می شود. همسرش ساکن در بنگلادش و پسر در ما” گفت: یکی دیگر از IB افسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de