‘آلوده با کروناویروس’ وکیل لعنت کلکته بالا قاضی دادگاه پس از تفسیر حکم

توسط PTI

کلکته: در “ناپسند” عمل سوء و پس از عدم دریافت مطلوب سفارش یک وکیل نفرین یک کلکته بالا قاضی دادگاه ادای سوگند او با آلوده coronavirus تحریک قاضی به توصیه تحقیر عمل در برابر او.

عدالت Dipankar Datta اندرز وکیل Bijoy Adhikary, برای عدم حمایت از کرامت دادگاه و اقدام به شیوه ای “نه behoving عضو شریف حرفه ای” در حالی که هدایت او را به پاسخ به اهانت قانون ظرف مدت دو هفته از تاریخ که در آن خدمت کرده است بر او.

عدالت Datta همچنین کارگردانی که این موضوع شنیده می شود با مناسب تقسیم نیمکت داشتن حکم به شنیدن جنایی تحقیر مسائل پس از بازگشایی دادگاه پس از تعطیلات تابستان.

کلکته بازداشت شده است شنوایی تنها در موارد ضروري از مارس 15 با توجه به شیوع کروناویروس و از مارس 25, آن است که در نظر گرفتن این مسائل تنها از طریق ویدئو کنفرانس.

ادعا فوریت Adhikary نقل مکان کرده بود در دیوان عدالت Datta به دنبال اقامت در حراج اتوبوس از مشتری خود را توسط یک بانک ملى به صورت پیش فرض در بازپرداخت وام.

و اشاره کرد که این اتوبوس شده بود کشف و ضبط توسط بانک در ژانویه 15 دادگاه حاضر به اعطای فوری شنوایی.

به عنوان قاضی شروع به دیکته سفارش خشمگین Adhikary بارها و بارها سعی به قطع او کوبید جدول و سوء استفاده از میکروفون بر روی آن.

“Adhikary شد و هشدار داد رفتار می کنند اما به جای آن غذای به این هشدار او شنیده بود به می گویند که آینده من باید محکوم توسط او و برای این هدف او لعنت که من آلوده توسط coronavirus” عدالت Datta که در سفارش.

“Adhikary شد curtly گفت که نه من از ترس dooming از آینده من و نه آلوده شدن توسط ویروس; عظمت دادگاه است چه میباشد در ذهن من و به حمایت است که یک حکومت برای تحقیر می تواند صادر شده علیه او را” قاضی نوشت.

وکیل به نظر می رسید به مراقبت و “یافت شد بی امان در فریاد در بالای صدای او را نمی behoving عضو شریف حرفه ای و در نتیجه تضعیف شأن و منزلت این دادگاه است.”

برگزاری که رفتار Adhikary, جدا از اینکه “زشت”, prima یک به مبلغ جنایی تحقیر عدالت Datta صادر suo motu قانون برای تحقیر علیه وکیل در مارس 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de