میدان جنگ راجستان: کنگره در جریان جلسه در جیپور هتل HC در ادامه جلسه BJP درخواست

توسط PTI

جیپور: جلسه راجستان کنگره قانونگذاری حزب را آغاز کرده است در یک هتل در حومه جیپور که در آن حزب قانونگذاران و حامیان هستند پناه منابع گفت.

آن را به شروع در حدود 10 am کردم ولی با تاخیر از سه ساعت به عنوان حزب اصلی گروه chalked از استراتژی خود را پیش از CLP جلسه کنگره گفت: منابع.

در این جلسه به نام پس از راجستان فرماندار Kalraj Mishra به رضایت او به یک پیشنهاد توسط Ashok Gehlot کابینه به تماس مونتاژ جلسه از تاریخ 14 اوت.

فرماندار تبدیل شده بود را در اوایل طرح گفت: اگر دولت می خواست مجلس احضار در کوتاه مدت متوجه این دولت است که باید آن را برنامه ریزی برای برگزاری رای اعتماد.

یا باید آن را به 21 روز’ توجه به تماس و مونتاژ جلسه Mishra گفته بود.

Gehlot است که در کشمکش برای قدرت خود را در حال حاضر-اخراج معاون Sachin خلبان که منجر به یک گروه از 18 دیگر مخالف کنگره MLAs.

در جولای 12, خلبان, اعلام, باز, شورش در برابر Gehlot با این ادعا که دولت وی در اقلیت و او دارای پشتیبانی از 30 کنگره MLAs.

و در جولای 13, کنگره قانونگذاران و حامیان آنها نشسته اند به هتل.

آنها شده اند کمپینگ وجود دارد پس از آن.

در ضمن راجستان دادگاه عالی در روز پنج شنبه از سر گرفته شنوایی در یک درخواست ثبت شده توسط یک BJP قانونگذار در برابر بلندگو تصمیم به رد شکایت خود را در برابر ادغام شش BSP MLAs به کنگره است.

BJP را مادان Dilawar تا به حال شکایت قبل از سخنران C P جوشی در ماه مارس این سال در برابر ادغام که بلندگو را رد کرد و در جولای 24.

Dilawar سپس ثبت یک حکم دادخواست در دادگاه عالی به چالش کشیدن بلندگو تصمیم گیری است.

او ادعا کرده است سخنران نمی شنوند او را زمانی که تصمیم گیری شکایت خود را.

یک نیمکت دادگستری Mahendra کومار Goyal شروع به شنیدن تقاضای خود را در روز چهارشنبه اما آن باقی مانده است مجمل.

او از سر گرفته شد این جلسه در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>