بنگلادش به نوبه خود جدید Rohingya پناهندگان قایق: وزیر

AFP

داکا: بنگلادش را قبول نمی کند دو قایق حامل صدها گزارش گرسنه Rohingya پناهندگان در این کشور وزیر امور خارجه گفت: به عنوان تماس های رشد برای نجات مسلمان رانده شدگان.

جدید جنجال بر رشته Rohingya منفجر کرد فقط یک هفته پس از ده ها تن به مرگ گرسنگی در یک قایق که در سمت چپ بود در دریا برای دو ماه قبل از آن می تواند زمین.

فعالان ترس است که تعداد زیادی از Rohingya یک مورد آزار و اذیت اقلیت های مسلمان از عمدتا بودایی میانمار ممکن است به دام افتاده در قایق و قادر به رسیدن به کشورهای دیگر است.

این دو آخرین قایق ها در آب های بین المللی پس از قاچاقچیان انسان سعی کرده بود برای رسیدن به مالزی با توجه به گروه های کمک و Rohingya رهبر جامعه.

بنگلادش دستور داده است تا با افزایش گشت زنی در خلیج بنگال به توقف قایق های ورود وزیر خارجه A. K. Abdul Karim گفت.

“دو قایق حامل Rohingya در حال تلاش برای رسیدن به آبهای ما,” او گفت:, و اضافه کرد که عروق می توانست از میانمار در ایالت راخین پس جنگ بین ارتش و گروه های شورشی و یا “جایی دیگر”.

“ما در نیروی دریایی و coastguard هستند هشدار داد و به آنها دستور داده شده است که اجازه نمی دهید این قایق وارد بنگلادش” Momen گفت.

“نه بیشتر Rohingya اجازه خواهد داشت در,” او اضافه شده است.

حدود یک میلیون Rohingya در اردوگاه ها در بنگلادش-میانمار مرز پس از فرار در دهه آزار و اذیت در خانه خود در منطقه رخین. بسیاری می خواهم به ترک اردوگاه های دیگر بیشتر مرفه کشور آسیایی. هزاران نفر از پناهندگان درگذشت در دریای آندامان در سال 2015 در زهوار در رفته و کشتی های ماهیگیری است که تلاش برای رسیدن به مالزی و تایلند.

این قایق که در ساحل در هفته گذشته با برخی از 390 Rohingya مجبور شد پشت توسط نیروی دریایی مالزی. بازمانده Rohingya قرار داده شده است به کروناویروس همه گیر و قرنطینه سازمان یافته توسط آژانس پناهندگان سازمان ملل.

‘گرسنگی مشکل’

گروه حقوق سازمان عفو بین الملل گفت: دو trawlers ماهیگیری حامل 500 Rohingya زنان و مردان و کودکان در خلیج بنگال پس از تحت فشار قرار دادند دور مالزی.

بنگلادش باید به نجات این رشته Rohingya عفو در بیانیه ای گفت و دیگر دولت ها در منطقه باید “خود را به انجام برسانند مسئولیت مشترک برای انجام جستجو و نجات تلاش”.

“ما امیدواریم که بنگلادش را ادامه خواهد داد خوش آمدید Rohingya پناهندگان در این زمان دشوار است” گفت: Biraj Patnaik, سازمان عفو جنوب آسیا مدیر.

یک Rohingya رهبر در یکی از اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش کخس بازار منطقه وجود دارد گفت: حدود 280 نفر در مجموع در دو قایق.

“مالزی نیروی دریایی تبدیل شده و آنها را به عقب. اما قاچاقچیان می خواهم به یکی دیگر از تلاش برای رسیدن به مالزی گفت:” رهبر که تا به حال مطرح هشدار درباره هفته گذشته تراژدی و صحبت خواست نامش فاش نشود.

“من شنیده ام وجود دارد یک مشکل گرسنگی در قایق. اما قاچاقچیان نمی خواهید به آنها را به بازگشت به بنگلادش.” جامعه رهبر گفت: قاچاقچیان می شود پرداخت می شود و اگر پناهندگان رسیدن به مالزی.

یک هفته پیش مالزی را تکذیب کرد ورود به یک قایق حامل حدود 200 Rohingya با توجه به coronavirus نگرانی های نیروی هوایی گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de