بنگلادش تاخیر Rohingya پناهندگان جزیره جابجایی


داکا: یک وزیر بنگلادش گفت: Dhaka بار دیگر کنار گذاشتهشدن یک طرح بحث برانگیز به نقل مکان برخی از 100,000 Rohingya پناهندگان به سیل خیز جزیره در خلیج بنگال.

مقامات طولانی به دنبال نقل مکان برخی از این کشور میلیون به علاوه Rohingya جمعیت به Bhashan کاراکتر با وجود هشدارهای این سيلتی نوار از زمین بود و در معرض خشونت و بالقوه مرگبار طوفان های موسمی.

این حرکت را فشار خاموش به سر می برند مرز اردوگاه های خانه را به تعداد زیادی از آزار و اذیت و بی وطن اقلیت مسلمان بسیاری از آنها فرار همسایه میانمار در سال 2017 پس از یک نظامی کشته و زخمی شدند.

اما گروه های حقوق بشر می گویند که برخی از پناهندگان شده بود وادار به موافقت با جابجایی ها و برنامه ریزی شده است به شدت مخالف Rohingya جامعه بزرگ.

تاریخ و مدیریت بحران وزیر Enamur رحمان گفت: بنگلادش را افزایش می دهد تمرکز خود را بر مذاکرات دیپلماتیک با هدف بازگشت پناهندگان به خانه.

“جابجایی طرح به تعویق افتاده است” او به خبرگزاری فرانسه گفت و اضافه کرد که وجود داشته است “پیشرفت های زیادی” در بازگشت بحث با میانمار با چین اقدام به عنوان واسطه.

بنگلادش و میانمار در حال حاضر به امضا بازگشت مقابله به ارسال برخی از Rohingya به میهن خود — اما ایمنی ترس ميانگين تعداد بسیار کمی از توافق کرده اند به بازگشت.

هزاران نفر مشکوک کشته شده اند در میانمار در سال 2017 Rohingya سرکوب و پناهندگان آورده و گزارش های گسترده و تجاوز و آتش سوزی توسط سربازان و کشنده اوباش.

نظامی را انکار می کند و تقریبا همه تخلف و اصرار دارد آن عملیات توجیه شده بودند به منظور ریشه کن کردن Rohingya شورشیان.

بنگلادش نیروی دریایی که سال ها صرف خانه سازی امکانات و سیل دیوار در Bhashan کاراکتر در هزینه $280 میلیون.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>