DG سلامت Saleem Abro

کویته: دولت بلوچستان است به بازگشایی رستوران ها و هتل ها با مدیر کل سلامت بلوچستان گفت که در نرخ ارز coronavirus موارد ممکن است به 100,000 تا اواسط ماه جولای در این استان است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کویته, Dr Saleem Abro گفت: موارد بودند به سرعت در حال افزایش در این استان با توجه به عدم اجرای دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

Abro گفت: آنها توصیه می شود دولت استانی برای تحمیل یک مستند اما نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد نگه داشته در حال وقوع حتی در اوایل مستند صحنه است.

استانی مدیر سلامت تاسف است که در طول مستند مردم در همکاری با دولت که منجر به گردابی افزایش موارد است.

“پیش بینی دو ماه پشت معلوم بود امروز درست است. با توجه به افزایش موارد در بلوچستان, تست ظرفیت افزایش یافته است,” او گفت:.

Abro اضافه شده است که حتی در حمل و نقل عمومی مردم بودند زیر دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و سپس تبلیغ پخش شد که دولت هیچ کاری انجام نمی.

DG بهداشت گفت: بیشتر ملی مدیریت بحران اقتدار فرستاده است 20 هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). او افزود که بولان پزشکی بیمارستان فاطمه جناح بیمارستان شیخ زاید بیمارستانی و بیمارستان مدنی کویته را Icu کاربردی با آماده هواکش.

او افزود که انتقال محلی بیش از 90 درصد و 70 نفر از جمله پزشکان و کادر درمانی از دست داده اند زندگی می کند.

رستوران به کار با دستورالعملهای عملیاتی استاندارد

با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط بلوچستان, صفحه اصلی گروه روز جمعه در هتل ها و رستوران ها شده اند مجاز به کار با شرط دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

اطلاع رسانی گفت که چهار ساعت قبل از باز کردن محل کارکنان رستوران باید اسپری منطقه و از سرگیری کار با پوشیدن ماسک و دستکش.

مشتریان نه با پوشیدن ماسک نمی خواهد اجازه داده می شود را وارد کنید در حالی که بیش از چهار نفر خواهد بود و مجاز به نشستن در یک میز اطلاع رسانی گفت.

صفحه اصلی گروه هشدار داد که در صورت نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, رستوران خواهد بود مهر و موم شده و قانونی اقدام خواهد شد.

بلوچستان از امروز ثبت بیش از 8000 مورد از این ویروس با بالای 70 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de