بلوچستان دادگاه عالی اعلام کرد, اطلاع رسانی در سانتی متر ویژه دستیاران تهی و خالی


دادگاه بلوچستان بالا اعلام کرد روز دوشنبه یک اطلاع رسانی مربوط به انتصاب ویژه دستیاران وزیر جم کمال پوچ و خالی.

دو عضو نیمکت دادگاه متشکل از CJ جمال خان Mandokhel و عدالت عبدالله بلوچ شنیده مورد در ویژه دستیاران به سانتی متر بلوچستان عمل 2018.

درخواست ثبت شده توسط یک باشنده Babar مشتاق که به چالش کشیده انتصاب ویژه دستیاران به سانتی متر Arbab عمر فاروق Aijaz Sanjrani و Abdul Khaliq اچکزی.

در آن دادگاه اعلام هشدار از طریق انتصاب ویژه مشاوران و باطل و از درجه اعتبار ساقط است. همچنین دستور داد منصوب مشاوران برای بازگشت به حقوق و دستمزد و مزایا در ارتباط با پست های خود را.

شنوایی در کیت پزشکی

در یک جداگانه دادخواست مربوط به جلوگیری از coronavirus دادگاه ابراز خشم بیش از این قحط و غلا از تست کیت در سراسر استان.

دو عضو نیمکت از دادگاه عالی شنیده در این مورد. در جلسه استانی وزارت بهداشت مقامات به دادگاه گفت که چهار دستگاه خریداری شد و برای آزمایش به کدام دادگاه خواسته در مورد عدم استفاده از آنها.

دادگاه بیشتر پرسید: در مورد رسمی که دستور خرید ماشین آلات پس از آن مقامات بهداشت پاسخ داد که سابق DG سلامت دکتر فهیم خان دستور داده بود خرید.

“احضار سابق DG بهداشت اجازه دهید او را رسمی ما خوش آمدید” اظهار داشت: CJ BHC جمال Mandokhel.

قاضی گفت که همه چیز را در مسیر حق تا زمانی که یکی یا دو بازداشت شده’.

“Liaquat Shahwani می گوید رسانه ای است که وجود دارد نه تنها مورد مثبت (از coronavirus) امروز. چگونه می تواند وجود داشته باشد هر گونه موارد مثبت وجود نداشت و اگر هم آزمون بودن انجام شده است ؟ ” اظهار داشت: بالا قاضی استانی دیوان عالی.

مربوط به ذکر است که در سالهای اخیر به پزشکان جوان انجمن تا به حال تحریم خدمات در سراسر استان بیش از عدم ارائه تجهیزات ایمنی برای درمان این ویروس موارد است.

این مسئله به دست آورد توجه رسانه ها ساخته شده است که مقامات دولت تقلا به عمل و مذاکرات برگزار شد برای آشتی. پس وعده تجهیزات ایمنی پزشکان به پایان رسید خود را تحریم و از سر وظایف.

پزشکان قبلا به تظاهرات, راهپیمایی به سمت سانتی متر خانه که در آن پلیس باتوم به اتهام و بازداشت آنها نقض بخش 144.

یک روز پس از اعتراض رئیس ارتش ستاد کل قمر جاوید Bajwa نیز فرستاده اضطراری تجهیزات پزشکی به استان های پزشکی کارکنان.

بلوچستان تا کنون ثبت شده 230 موارد با مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de