بلوچستان دولت هشدار کامل مستند اگر COVID-19 موارد همچنان به افزایش

Geo News/Screengrab از طریق اخبار/فایل

بلوچستان سخنگوی دولت Liaquat Shahwani گفت: پنج شنبه کامل اعمال خواهد شد در سراسر استان اگر تعداد coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

“هشت صد و هشتاد و محلی منتقل موارد گزارش شده است [استان],” Shahwani گفت:, و اضافه کرد که اگر دولت تصمیم به اعمال کامل و مستند در سراسر استان پس از آن که در نتیجه یک حکومت نظامی.

او گفت که دولت تصمیم گرفته است برای باز کردن و پاکستان و افغانستان مرز در چمن تنها دو روز در هفته شنبه و یکشنبه. “رشته پاکستانی در افغانستان قادر خواهد بود مجاز به بازگشت به خانه در این دو روز” Shahwani.

روز دوشنبه وزیر ارشد بلوچستان جم کمال هشدار داده بود که تعدادی از محلی منتقل موارد در استان افزایش دادند به آرامی اما این مستند محدودیت تنها می تواند کاسته اگر مردم همکاری با دولت است.

در حالی که صحبت با رسانه ها در کویته سانتی متر کمال اشاره کرده بود که دولت تنها می تواند در مورد تعداد موارد در استان از طریق آزمایش. ساز و کاری برای انجام آزمایش به بررسی انتقال محلی توسعه داده شده است, او گفت:.

آن را از طریق آزمایش تصادفی که بلوچستان در بخش بهداشت و درمان یاد گرفتم که به صورت محلی منتقل, موارد, افزایش یافته بود, او تا به حال بیشتر نشان داد و اضافه کرد که 35 موارد جدید از طریق انتقال محلی گزارش شد در کویته در روز دوشنبه.

“تست ما ظرفیت رو به بهبود است بنابراین ما در حال انجام تست های بیشتر” کمال اضافه شده بود بیان کرد که بسیاری لازم است انجام شود برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

KP گسترش مستند

از سوی دیگر مشاور خیبر پختونخوا وزیر اطلاعات اجمل وزیر اعلام کرد که دولت استانی تصمیم گرفته است برای گسترش مستند تا آوریل 15.

وزیر توضیح داد که tandoors و مغازه ها را همچنان باز باقی می ماند در سراسر استان پس از 4 بعد از ظهر.

تعداد تایید coronavirus موارد در پاکستان در حال حاضر در 16,276.

از مجموع خیبر پختونخوا گزارش کرده است 2,313 موارد و بلوچستان تا کنون 978 تایید بيماران در مراقبت از آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de