بلوچستان گسترش هوشمند مستند تا تاریخ 30 ژوئیه در تلاش برای محدود کردن COVID-19

فرمت می آید به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در بلوچستان افزایش به 11,322. عکس: فایل

کویته: دولت بلوچستان افزایش یافته هوشمند مستند تحمیل سراسر استان با 15 روز بیشتر تا تاریخ 30 ژوئیه ژئو نیوز گزارش روز پنج شنبه.

با توجه به اطلاع رسانی از صفحه اصلی استان در بخش مراکز خرید و بازارها و مغازه ها و انبارها تعمیر خودرو و مغازه ها و سالن مو در سراسر استان خواهد بود و مجاز به باز باقی می ماند از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر از شنبه تا پنج شنبه. با این حال تمام مراکز کسب و کار و مغازه ها را بسته باقی می ماند در روزهای جمعه.

با توجه به اعلام tandoors محصولات لبنی و مغازه ها و فروشگاه های پزشکی و خون بانک ها را مجاز به باز باقی می ماند 24 ساعت در روز.

علاوه بر رستوران ها و هتل ها باز خواهد شد فقط 24 ساعت برای تحویل خانه و غذای آماده خدمات.

این بیانیه گفت که موسسات آموزشی در این استان را بسته باقی می ماند تا زمانی که دولت به اطلاع ثانوی در این زمینه است.

علاوه بر این, سینما, خانه روستایی و سالن های عروسی, پیک نیک, امتیاز بسته باقی می ماند در حالی که تجمع تحصن, تظاهرات ترک سوار, سواری, اجتماعی, سیاسی, مذهبی و رویدادهای مربوط به 10 یا بیشتر مردم باقی خواهد ماند ممنوع در سراسر استان اطلاع رسانی برجسته شده است.

علاوه بر ملاقات با زندانیان در زندان ممنوع خواهد شد تا اطلاع ثانوی توسط مقامات.

لازم به ذکر است که تعدادی از coronavirus موارد باید شروع به کاهش و با مقامات دولت اعتباری هوشمند قفل با جلوگیری از گسترش عفونت است.

تا کنون تعدادی از coronavirus بیماران در بلوچستان باید رسید به 11,322 در حالی که تعداد مرگ و میر در 127.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>