طاس عقاب می پرد خاموش پروانه هواپیماهای بدون سرنشین و می فرستد پرواز خودرو به دریاچه، آژانس دولتی اعلام

یک عقاب طاس پروانه های یک هواپیمارا پاره کرد و یک خودروی پرنده را که به دریاچه میشیگان سقوط کرد فرستاد.

بنابر انتشار پنجشنبه از اداره محیط زیست میشیگان، دریاچه های بزرگ، و انرژی (EGLE)، عقاب طاس شبه جزیره بالایی حمله به هواپیماهای بدون سرنشین ژوئیه 21 در حالی که یک خلبان با آژانس نقشه برداری فرسایش خط ساحلی در نزدیکی Escanaba.  پروژه بخشی از اسناد آژانس برای جوامع در مورد برخورد با سطوح آب بالا بود، در هر اسوشیتد پرس. (مرتبط: COVID-19 تهدید برای حیات وحش آمریکا)

تحلیلگر کیفیت محیط زیست و خلبان هواپیماهای بدون سرنشین هانتر کینگ گفت که او موفق به گرفتن هفت دقیقه از فیلم از منطقه که ناگهان دریافت ماهواره شد نقطه ضعف. اون به سمت پهباد فشار مياومد تا به خونه اش برگرده وقتي که هواپيماي بدون سرنشين با خشم شروع به گشتن کرد (مرتبط: مجروح اندر ترافیک پرنده ملی در پایتخت ملی)

کینگ گفت: «این مثل یک رولر رولر سواری واقعا بد بود. خلبان هواپیماهای بدون سرنشین 950 دلاری گفت که دید عقاب پرواز می کند و ظاهرا ً با برخورد ش با ماشین پرواز صدمه ای ندیده است.

دو تماشاچی پرنده نزدیک تایید کردند که آنها همچنین دیده اند عقاب چیزی حمله می کند، اما می گفتند که آنها غافل از این که یک هواپیما بدون سرنشین است.

بنابر این گزارش:

هواپیمابدون سرنشین 27 اخطار اخطار در 3.5 ثانیه ارسال کرد که طول می کشيد تا به آب مارپيچ يدک بکشيد، از جمله اينکه يک يدونه يادآوری کرد که يک پروانه گم شده است. جستجو در خط ساحلی نتوانست هواپیماهای بدون سرنشین را پیدا کند. اطلاعات بعدها نشان داد که در 4 فوت آب در حدود 150 فوت در ساحل فرود آمد.

در حال حاضر بخش محیط زیست میشیگان به دنبال ایده استفاده از برخی از “پوست” و یا طرح های دیگر است که هواپیماهای بدون سرنشین کمتر شبیه seagulls نگاه, خروجی به اشتراک گذاشته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>