وثیقه درخواست های ارائه شده برای انتشار پنجاب زندانیان میان COVID-19 وحشت: منابع

اخبار/تصویر

لاهور: درخواست وثیقه ارائه شده برای آزادی تقریبا 20,000 از 46,000 زندانیان محبوس در پنجاب زندان, منابع در وزارت کشور گفت: به عنوان COVID-19 وحشت رشد می کند و زندان باقی می ماند به سر می برند.

زندان superintendents — که رسیده اند به دادگاه برای تایید به قید وثیقه از زندانیان دست جملات از هفت سال و یا کمتر در زمان این مرحله در نور ویژه, دستورالعمل منابع گفت.

وثیقه درخواست نیز برای پرونده های زندانیان زندان برای جرائم و همچنین افراد مسن و یا جنایتکاران بیش از 60 سال سن به منابع اضافه شده است. بیشتر کسانی که با احکام اعم از هفت سال به 25 شدند و مصمم بودن در یک مورد به مورد و بر اساس.

علاوه بر این با قرار وثیقه درخواست ارسال شد برای زندانیان تحت محاکمه کمتر جرائم جدی.

زندان در dire straits

هفته گذشته دادگاه عالی اسلام آباد به رئیس دادگستری اطهر Minullah دستور داده بود برای وثیقه صادر شده برای زندانیان در انتظار محاکمه به صورت جزئی جنایات به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus. او این تصمیم را در حالی که از شنیدن یک مورد از 1,362 زندانی زندانیان.

اسلام آباد معاون کمیسر حمزه Shafqaat داشته باشید این دادگاه است که هیچ زندانی برگزار شد در Adiala زندان بود با آلوده coronavirus. اما عدالت Minallah نگران بود با توجه به این که شیوع کروناویروس بدتر در چین پس از گسترش آن در میان زندانیان است.

بالا IHC قاضی اشاره کرده بود که چگونه زندان ها در پاکستان بودند در تنگه وخیم است و اوضاع را از کنترل خارج شود اگر هر زندانی آلوده شد.

زندانیان منتشر شده در سطح جهان

این دادگاه همچنین دستور آزادی مظنون در حال حاضر در بازداشت پلیس.

مشابه اقدامات گرفته در سراسر جهان است. افغانستان در 26 مارس اعلام کرد نزدیک به 10000 زندانی — بیشتر زنان, نوجوانان و افراد بیمار — در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان تعدادی از محلی موارد رز و ده ها هزار افغان در بازگشت از همسایه ایران یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

افغانستان دادستان کل فرید حمیدی گفته بود رئیس جمهور اشرف غنی فرمان کارگردانی شد و در زنان جوان مجرم انتقادی-بیمار بیماران و زندانیان سالخورده بیش از 55. “این حکم است نه برای کسانی که مرتکب جنایت علیه ملی و امنیت بین المللی” او هشدار داد.

‘تیک تاک بمب ساعتی’

به طور جداگانه در مارس 17, آمریکا, دفاع وکلا تا به حال در مقایسه با زندان های شلوغ به “تیک تاک بمب ساعتی” و خواست اجرای قانون مقامات به انتشار بیشتر متهمان با قید وثیقه آزاد شد به عنوان آنها در انتظار محاکمه — یک روش است که قبلا تصویب شده توسط سان فرانسیسکو و شیکاگو.

فدرال مدافعان نیویورک — که نشان دهنده متهمان که نمی توانیم یک وکیل نوشته بود در نامه ای که دادستان باید در تعامل با “کسب و کار به طور معمول” زمانی که تصمیم گیری که آیا به توصیه زندان برای متهمان در انتظار محاکمه است.

“غایب شرایط فوق العاده یعنی مواردی که شامل یک تهدید قریب الوقوع از خشونت نیست پیشبرد امنیت عمومی برای اضافه کردن بیشتر مردم به ما به زندان های محلی,” سازمان, مدیر, David پاتون گفته بود در نامه ای به فدرال قضات و دادستان ها در منهتن و بروکلین.

“من واقعا معتقدم که زندان در حال تیک تاک بمب زمان” پاتون گفته بود گفتن رویترز که در دفتر خود ثبت کرده بود چندین حرکات پرسیدن که زندانی متهمان منتشر شود به دلیل coronavirus.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>