لس آنجلس: Box office تازه وارد “بخش ریتم” و “هانسل و گرتل” خرابکاری به عنوان “پسران بد برای زندگی” باقی ماند و قهرمانان در طول آهسته سوپر باول آخر هفته.

فوتبال بزرگترین matchup است که معمولا سرعت زمان در سینما پس از سوپر باول است پربیننده ترین رویداد در تلویزیون. در این سال ثابت قاعده مستثنی نیست. به طور کلی فروش بلیط صدر در حدود 85 میلیون دلار دوم-بدترین نمایش در تقریبا 15 سال با توجه به کام اسکور.

سونی “پسران بد برای زندگی” به راحتی در آنجا ماند و در No. 1 در دفتر جعبه نمودار جمع آوری یکی دیگر از $17.6 میلیون بیش از آخر هفته. سومین مطلب در ویل اسمیت و مارتین لارنس-led حق رای دادن شده است به طور غیر منتظره ای قوی قرعه کشی در multiplexes و جمع آوری کرده است $148 میلیون به تاریخ.

در ضمن پارامونت “ریتم بخش” R-rated اکشن, درام بازیگران Blake Lively” رو کوبیده رقابت فرود در شماره 10 با یک فاجعه $2.8 میلیون نفر است. این فیلم حامل 50 میلیون دلار برچسب قیمت به معنی آن می تواند در نهایت از دست دادن قابل ملاحظه تکه را تغییر دهید. اما پارامونت تنها صرف 30 میلیون دلار برای توزیع حقوق.

آن را به احتمال زیاد کمک نمی کند که نظرات برای “ریتم بخش” مورد بررسی سقوط هواپیما که منجر به کشته شدن خانواده اش ملال انگیز شد. آن فرود آمد 30 درصد در گوجه فرنگی فاسد در حالی که مخاطبان به آن “C+” CinemaScore. این فیلم که دو بار به تعویق افتاد و پس از پر جنب و جوش مجروح و دست او را در مجموعه تولید شد توسط “جیمز باند” دامپزشکان Michael G. Wilson و باربارا کلم بروکلی و کارگردان نی Morano.

آخر این هفته دیگر نسخه جدید “هانسل و گرتل” نیز تا به حال یک underwhelming — هر چند کمی کمتر دردناک باز آخر هفته. این reimagining of the Brothers Grimm فرهنگ عامه عرضه به وجود 6 میلیون دلار از 3,007 تئاتر به اندازه کافی به زمین در مکان چهارم است. خوشبختانه شکارچی تصاویر حدود 5 میلیون دلار برای تولید این فیلم پس از آن باید کوچکتر مسیر به سودآوری است.

“هانسل و گرتل” نیز کبود شده توسط فقیر کلمه از دهان پس از فرود یک “C-” CinemaScore. Oz Perkins کارگردانی تاریکی سازگاری شامل سوفیا Japanese (“آن” “اشیاء تیز”) به عنوان گرتل در نسخه جدید از افسانه در مورد یک دختر جوان و برادرش که به طور تصادفی خود را در خانه یک جادوگر بد.

در دور دوم جهانی را “1917” دستگیر $9.6 میلیون برای یک داخلی شمارش $119 میلیون. اسکار بهترین تصویر frontrunner نیز علامت آن در بین المللی دفتر جعبه که در آن جنگ جهانی اول درام ساخته شده است $129 میلیون. در سطح جهانی “1917” به دست آورده $249 میلیون.

جهانی نیز امن شماره 3 اسلات با “Dolittle ،” $180 میلیون خانواده فیلم با بازی رابرت داونی جونیور فیلم در آورده $7.7 میلیون نفر در سومین آخر هفته از انتشار تقویت ایالات متحده به فروش بلیط به 55 میلیون دلار. مخاطبان خارجی شده اند کمی بیشتر پذیرای (“Dolittle” تولید شده $71 میلیون و خارج از کشور) اما این فیلم هنوز هم می ایستد به عنوان یک پول بزرگ بازنده برای استودیو.

در جای دیگر از Sony “Jumanji: سطح بعدی” و STX را “آقایان” هستند و در یک نبرد نزدیک برای کسب مقام پنجم. یکشنبه برآوردها نشان می دهد که هر دو فیلم به جیب 6 میلیون دلار بیش از سه روز کشش. این “Jumanji” عاقبت که باز در اطراف کریسمس تولید $291 میلیون به تاریخ. در همین حال “آقایان” ساخته شده است که 20 میلیون دلار پس از دو هفته در تئاتر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net