نوزاد مورچه است ‘به همه چیز و به روز رسانی های اخیر در حال خروج از طرفداران احساساتی

نوزاد مورچه است ‘به همه چیز و به روز رسانی های اخیر در حال خروج از طرفداران احساساتی. عکس: اخبار یاهو انگلستان

به نظر می رسد کودک مورچه است و انفجار را از طریق نقاط عطف در طول دلسردکننده بار و به عنوان یک نتیجه از که رویال طرفداران را در برای درمان پس از یک نقطه عطف جدید گزارش شده است.

یک منبع نزدیک به مردم منتشر شد به روز رسانی در مورچه توسعه بیان کرد “مثل همه آنها تنظیم به [اجتماعی فاصله] در حال محتاط و امن است.” این منبع همچنین در ادامه می گویند که مورچه در حال حاضر “دندان درآوردن است و یک کودک خوشحال. من مطمئن هستم که او خوشحال است که در کالیفرنیا آفتاب.”

یک منبع جداگانه صحبت کرد به E! اخبارآشکار است که شاهزاده هری و مگان هستند “متمرکز مورچه و خانواده خود را به عنوان به خوبی. آنها در تلاش برای ایجاد بهترین از آن و بهره گیری از همه زمان ها با هم به عنوان یک خانواده است.”

در حال حاضر مورچه شده است “دوست داشتن انجام FaceTime playdates با دیگر بچه های کوچک آنها را در زندگی خود” و تولد “به ارمغان می آورد یک معامله بزرگ از شادی” حتی در “این ترسناک زمان” برای پدر و مادر خود را.

به طور کلی منبع dubs مورچه به عنوان “یک بچه مبارک—او را دوست دارد به خنده. مورچه و هری باید یک زمان خوب با هم. و Meghan است که یک مادر بزرگ.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>