ببری مسجد تخریب مورد: رم معبد اعتماد اعضای مجموعه به دیدار در 18 جولای در ایودیا

توسط ANI

ایودیا: Mahant کمال Nayan دس سخنگوی رئیس جمهور Shri Ram Janambhoomi Teerth Kshetra اعتماد Mahant Nritya گوپال داس گفت: اعتماد اعضای در حال برنامه ریزی برای دیدار در 18 جولای در ایودیا به منظور ساخت و ساز رم معبد.

“اعتماد اعضا را ملاقات خواهد کرد در جولای 18 در ایودیا. هدف این خواهد بود که ساخت و ساز رم معبد. ما می خواهیم که (نخست وزیر نارندرا) مودی جی باید در اینجا یک بار به طوری که ساخت و ساز آغاز می شود” گفت: Mahant کمال Nayan دس.

در اوایل روز چهارشنبه Nritya گوپال داس گفت که آنها درخواست نخست وزیر برای افتتاح فعالیت های ساخت و ساز در معبد سایت در ایودیا.

“ما نامه ای به نخست وزیر درخواست او برای بازدید از ایودیا و افتتاح فعالیت های ساخت و ساز رم معبد. Pooja و آیین های دیگر شده اند مداوم به مدت سه ماه در سایت” Das گفت: ANI در اینجا.

“ما فقط می خواهیم او را به می آیند و ما را به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ ازدحام,” او گفت:.

در ماه مارس این سال ‘Ram, لالة’ بت منتقل شد به یک ساختار موقت در نزدیکی معناس بهون در رم Janmabhoomi محل تا تکمیل ساخت و ساز از Ram معبد.

دادگاه عالی تا به حال در 9 نوامبر سال گذشته به کارگردانی دولت مرکزی به دست سایت در ایودیا برای ساخت یک معبد و یک اعتماد است حکم خود را در ایودیا موضوع است.

دادگاه راس نیز به کارگردانی دولت به یک زمین مناسب اندازه گیری پنج هکتار به اهل سنت وقف هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *