ببری مسجد تخریب مورد: رم معبد اعتماد اعضای مجموعه به دیدار در 18 جولای در ایودیا

توسط ANI

ایودیا: Mahant کمال Nayan دس سخنگوی رئیس جمهور Shri Ram Janambhoomi Teerth Kshetra اعتماد Mahant Nritya گوپال داس گفت: اعتماد اعضای در حال برنامه ریزی برای دیدار در 18 جولای در ایودیا به منظور ساخت و ساز رم معبد.

“اعتماد اعضا را ملاقات خواهد کرد در جولای 18 در ایودیا. هدف این خواهد بود که ساخت و ساز رم معبد. ما می خواهیم که (نخست وزیر نارندرا) مودی جی باید در اینجا یک بار به طوری که ساخت و ساز آغاز می شود” گفت: Mahant کمال Nayan دس.

در اوایل روز چهارشنبه Nritya گوپال داس گفت که آنها درخواست نخست وزیر برای افتتاح فعالیت های ساخت و ساز در معبد سایت در ایودیا.

“ما نامه ای به نخست وزیر درخواست او برای بازدید از ایودیا و افتتاح فعالیت های ساخت و ساز رم معبد. Pooja و آیین های دیگر شده اند مداوم به مدت سه ماه در سایت” Das گفت: ANI در اینجا.

“ما فقط می خواهیم او را به می آیند و ما را به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ ازدحام,” او گفت:.

در ماه مارس این سال ‘Ram, لالة’ بت منتقل شد به یک ساختار موقت در نزدیکی معناس بهون در رم Janmabhoomi محل تا تکمیل ساخت و ساز از Ram معبد.

دادگاه عالی تا به حال در 9 نوامبر سال گذشته به کارگردانی دولت مرکزی به دست سایت در ایودیا برای ساخت یک معبد و یک اعتماد است حکم خود را در ایودیا موضوع است.

دادگاه راس نیز به کارگردانی دولت به یک زمین مناسب اندازه گیری پنج هکتار به اهل سنت وقف هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de